Okunma

Kendi JeTTvel’inizi Seçin


23 Ocak 2009 Cuma 09:57
Kendi JeTTvel’inizi Seçin

Türkiye’nin telekomünikasyon devi Türk Telekom, müşterilerinin günün değişik saatlerinde, değişik yoğunlukta görüşme ihtiyaçlarını göz önüne alarak geliştirdiği JeTTvel tarifesi ile yeni bir dönem başlatıyor. Türk Telekom, yeni tarifesi JeTTvel‘i Paket100, Paket200 ve Paket300 seçenekleriyle sunuyor. JeTTvel tarifesi paketlerinden birini kendi ihtiyaçları doğrultusunda seçen müşteriler, sadece paket ücreti ödeyerek aynı fiyata daha fazla konuşma avantajına sahip olacak.

Sizin JeTTvel’iniz Hangisi?

Müşterilerin aynı ücret karşılığında daha çok konuşmasını amaçlayan JeTTvel‘de Türk Telekom, sabit ücreti de paket fiyatına dahil ediyor. Paket100, Paket200 ve Paket300 seçenekleriyle kullanıcılara sunulan JeTTvel ile Türk Telekom müşterileri, kendi konuşma alışkanlıklarına uygun paketi tercih edebilecek. Tüm dijital santral hatlarının faydalanabildiği bu paketlerin fiyatlarına paket içi şehiriçi dakikalar, sabit ücret ve tüm vergiler dahil. Paket içi dakikayı aşan şehiriçi aramalar dakikası 12 Kuruş‘tan, özel servis ve diğer tüm yönlere aramalar da StandartHATT tarifesinden ücretlendiriliyor.

Fiyatlar Ne Alemde?

JeTTvel tarifesinin ilk paketi Paket100 ile müşteriler, ayda KDV ve ÖİV dahil olmak üzere 100 dakika için 19 TL ücret ödüyor. Aylık sabit ücret ile paket ücretinin dahil olduğu ücret karşılığında müşterilerin her konuşma dakikası 19 Kr‘a geliyor. Paket200 tarife paketini seçen kullanıcılar, yine KDV ve ÖİV dahil olmak üzere ayda 23 TL (sabit ücret + paket ücreti) ödeyerek, dakikası 11,5 Kr’a 200 dakika konuşuyor. Daha uzun konuşmayı tercih eden müşterilerin istedikleri saatlerde diledikleri yoğunlukta konuşmaları için geliştirilen Paket300‘de ise müşteriler ayda 300 dakika konuşmak için sabit ücret ve paket ücreti dahil 27 TL ödüyor ve tüm vergiler dahil 9 Kr dakika ücreti ödüyor. Yani JeTTvel tarifelerini kullanan müşteriler, şehir içinde örneğin StandartHATT‘ta ödediklerinden yüzde 50 daha avantajlı konuşuyorlar, böylece dakika ücreti olarak 8Kr yerine 4Kr ödüyorlar.

:: Sizin JeTTvel’iniz hangisi?

Bilgi için: TürkTelekom
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

14 yorum - “Kendi JeTTvel’inizi Seçin”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  internetten kayıt olmak istiyorum jettvele bana bilgi verebilir misiniz şen

 2. SDN Okuru dedi ki:

  bakıldığında tarifeler çok cazip geliyor!ama iş fatura kısmına gelince nedense bu fiyatlar ***** bende,bizde bir gariplik ***** taktikleri çok akıllıca ve profösyönelce yinede tebrikler…..

 3. SDN Okuru dedi ki:

  çok konuşanlar için tarifeler uygun ama biz hiç konuşmuyoruz ve sürekli o pararı ödemek zorumuza gidiyor. arayanlar olmasa ve adsli kullanmasak kesinlikle tlf felan kullanmayız. genede tşkler

 4. SDN Okuru dedi ki:

  diyosunuz ama hepinizin sabit teli var!

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Yok öyle paket ***** gıydırık.indir sabit ücretini bak nasıl kullanılı***** telefonları kapatmaya başladı tabi ondan sonra yok şu kampanya yok bu ***** işler ***** gözünü açtı…

 6. SDN Okuru dedi ki:

  bedeva bile verseniz konuşmam kazıkcı telekom adsl olmasa telekomu evime bile sokmam sözleşmem bittiğinde aboneliğimi iptal edeceğim

 7. SDN Okuru dedi ki:

  çooook garip yahu…..

 8. SDN Okuru dedi ki:

  bencede

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Allah gariban kulunu sevindirmek için önce eşeğini kaybettiriyormuş, sonra da buldurtuyormuş.
  Önceden sabit ücret yoktu paramız kadar konuşuyorduk. Şimdi ise sanki bir lütufta bulunuyormuşsunuz gibi karşımıza uyduruk paketlerle çıkıyorsunuz. Bırakın bunları. Siz önce gaspettiğiniz haklarımızı geri verin. Biz işimize gelen paketi bila hare seçer kullanırız.
  Saygılarımla!

 10. SDN Okuru dedi ki:

  adsl nin hatırına bağlı yoksa şu tarifelerinizin yarısı bile normal değil kazıkçı telekom

 11. SDN Okuru dedi ki:

  uzun konuşturan tarife daha ekonomik, 1.dakika 12 kuruş kalan 59 dakika bedava… sabit 19 tl. telekomu şimdi arayın 1 şubattan itibaren başlayın. *****

 12. SDN Okuru dedi ki:

  bedeva bile verseniz konuşmam kazıkcı telekom adsl olmasa t telekomu evime bile sokmam

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Dişli bir warcraft III oyuncusu olan ruşenle 1v1 veya 2v2 oynamak isteyen bir warcraft III oyuncusuyum.

  [email protected]*****

 14. SDN Okuru dedi ki:

  ben sadece gelen aramalar için telefonu açık tutuyorum. bununiçin vbir çözüm var mı?

" Kendi JeTTvel’inizi Seçin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kendi JeTTvel’inizi Seçin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kendi JeTTvel’inizi Seçin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "