Okunma

Türk Telekom’dan Yeni Tarife Dünyası


07 Mart 2010 Pazar 07:41
Türk Telekom’dan Yeni Tarife Dünyası

Türk Telekom, 06 Mart 2010 itibariyle geçerli olacak yeni avantajlı tarifelerini açıkladı. Türk Telekom’un gerçekleştirdiği tarife yenileme ve avantaj uygulaması kapsamında, JeTTvel tarifeleri, yeni avantajlarla zenginleştirilerek “Ev Avantaj” adını aldı, HesaplıHaTT paketi ise “KlasikHaTT” olarak yenilendi.

Yeni tarifeler ile birlikte müşterilere hem evi hem de cebi daha avantajlı arama olanağı sağlayan kampanyalar da hizmete sunuldu.

 

7’den 7’ye Bedava Konuşma

Bu kampanyalardan ilki ile ev telefonu olan herkes 5 Mart – 31 Mart 2010 tarihleri arasında, hem şehir içi hem de şehirlerarası aramalar için geçerli olmak üzere, akşam saat 19.00’dan sabah 07.00’ye kadar ev telefonu ile bedava konuşabilecek.

2009 yılında Kurban Bayramı ile başlayan ve diğer özel günlerde de sürdürülen” bedava dakikalar” ve “7’den 7’ye bedava konuş” kampanyası, yoğun ilgi nedeniyle bu kez 5 Mart – 31 Mart 2010 tarihleri arasında uygulanıyor.

 

Ev Avantaj tarifesi ile yıl sonuna kadar akşam evden konuşmak bedava.

 

JeTTvel yerini Ev Avantaj Tarifesine Bırakıyor

JeTTvel tarifelerindeki bedava dakikalar sadece şehir içi aramalarda kullanılabiliyorken, Ev Avantaj ile aynı dakikalar şehirlerarası aramalarda da kullanılabilir hale geldi.

Buna göre JeTTvel 100 kullanıcıları 19TL ödeyerek 100 dakika şehiriçi arama yapabiliyorken Ev Avantaj 100 tarifesini kullananlar 19.90 TL’lik yeni fiyatı ile hem gün içinde şehiriçi ve şehirlerarası aramalarda kullanmak üzere 100 dakikaya sahip olacak, hem de akşam 7 sabah 7 arasında yıl sonuna kadar bedava konuşabilecek

 

Cebi Aramak Yüzde 60 İndirimli

KlasikHaTT ve StandartHaTT aylık erişim bedelleri 1 TL 50 kuruşluk fiyat ayarlaması ile 10.83TL ve 16.33 TL oldu. Hem KlasikHaTT hem de StandartHaTT kullanıcılarına Mart ayı sonuna kadar akşam 7 sabah 7 arasında bedava konuşma imkanı sağlayan kampanya başlatıldı.

StandartHaTT kullanıcıları için şehiriçi konuşma ücreti 0.8 kuruşluk fiyat ayarlaması ile 8.8 kuruş olurken şehirlerarası arama fiyatı ise 1 kuruşluk fiyat ayarlaması ile 10.5 kuruş olarak yenilendi.


Aylık 100 Dakikadan 300 Dakikaya Kadar Bedava Konuşma  

2010 yılı sonuna kadar “Ev Avantaj 100, 200, 300“, tarifelerinden herhangi birine yeni abone olacak müşterilere, başvurduğu ayı takip eden ilk üç ay boyunca, aylık olarak seçtiği paket dahilindeki bedava dakika kadar hediye dakika verilecek.

Ev Avantaj 100’ün yeni müşterilerine 100 dakika, Ev Avantaj 300’ün yeni müşterilerine de aylık 300 dakika bedava konuşma süresi abone oldukları ayı takip eden üç ay boyunca her ay hediye edilecek.

:: Sizce en cazip tarife hangisi
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Türk Telekom’dan Yeni Tarife Dünyası”

  1. Selen Yalçin dedi ki:

    karısık gibi gorunse de aslında cok basit; aksam 7den sabah 7ye kadar bedava, cebi aramak da cepten konusmaktan daha ucuz. Ustelik bedava dk hediye de ediyor. ev telefonumu yıllardır kullanmadıgım kadar cok kullanacagım!

  2. izmirbay dedi ki:

    En nefret edilenler listesinde çooook büyük açık ara önde giden telekom hiç boşuna yırtınma… Eline alternatif bir fırsat geçiren herkes ilk fırsatta sana tekmeyi basacak. Bu, berbat ötesi sözüm ona hizmet müsveddenle yıllardır milletin insafsızca kanını emdiğin için sana az bile. Şu yaptığın kampanya bile ibretlik, anlamak için üniversitede master yetmez. Yapsanıza açık ve net anlaşılır birşey… Yapsana tek tarife şudur diye millet anlasın. Belki biraz daha suni solunumla birkaç gün daha ömrün uzar.

" Türk Telekom’dan Yeni Tarife Dünyası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom’dan Yeni Tarife Dünyası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom’dan Yeni Tarife Dünyası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "