Okunma

Türk Telekom’un 8’ine Yoğun İlgi


15 Haziran 2009 Pazartesi 07:03
Türk Telekom’un 8’ine Yoğun İlgi

Türk Telekom’un 8 Mbps hıza kadar olan tüm ADSL paketlerini tek bir fiyatta topladığı yeni hizmeti yoğun ilgi ile karşılandı. Türk Telekom tarafından sağlanan altyapı üzerinden internet servis sağlayıcılarının (İSS) sunmaya başladığı 8 Mbps paketlerine kısa sürede 110 binin üzerinde müşteri abone oldu.


Düzenlenen kampanyalarla 110 bin kişi yeni tarifeye geçti.

Toptan olarak tüm internet servis sağlayıcıların kullanımına sunulan yeni internet tarifeleri ile Türkiye’deki tüm İSS’ler müşterilerine daha yüksek hızda, uygun fiyatlı ADSL hizmeti sunma olanağına kavuştu. Türk Telekom’un 13 Mayıs itibariyle toptan olarak 4 GB, 6 GB ve sınırsız seçenekleriyle sunduğu 8 MB tarifelerini İSS’ler farklı fiyat ve kota seçenekleri ile tüketicilerin kullanımına sundu.

İlgiden Memnunuz

Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, 8 MB paketlerine gösterilen yoğun ilgiden memnuniyet duyduklarını söyleyerek “Türk Telekom olarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran, kullanıcı dostu, uygun fiyatlı çözümlerimizi pazara sunmaya devam ediyoruz. 8 MB paketlerini bu kadar çok müşterinin tercih etmesi, pazarda yine önemli bir ihtiyacı karşıladığımızı gösteriyor” dedi.

:: Yeni hıza geçen 110 bin kişiden biri misiniz?

Bilgi için: Türk Telekom
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

18 yorum - “Türk Telekom’un 8’ine Yoğun İlgi”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  İnsanları göz göre göre kandırı***** dur diyecek kimse yokmu ya ????

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Kaldıramadığıa kaç kez şahit oldum. Bırakın 15gb kotalıyı, 99 liralık 8 mb’i istedim de pendik merkeze yakın bir yerdeyim, bana orayı desteklemiyor dedi. Geçen akrabayı arayıp sizi 8 mbps yapalım demişler, onlar onay vermişler. Sonrasında pat diye net gitmiş. Aptallar altyapı yok orada ama yıne de 8 mbps vermişler.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaşlar tam olarak okumadınız galiba 8 mbit hız garanti değil suncuların doluluk boşluk oranına göre hız sağlanıyor sizde isterse 256 verir 😀 ama en fazla 8 mabit diyor O kadarda hkkın yemeyin uyarmışlar sazanlar atlamış

 4. SDN Okuru dedi ki:

  rezalet ne diyeyim bizim millet zaten bilmez

  iteleme politikası bunların yaptığı

 5. SDN Okuru dedi ki:

  bende geçtim vede kopma felan her hangibi bir problem yok
  download hızlarımda yükseldi rapid den download yapan pc me bakıyorumda 350 460 lerden aşağı hiç düşmüyor

 6. SDN Okuru dedi ki:

  ben inanmıyorum 8mbite rabet olduğunu anca bilgisiz kişileri kandırabilirsiniz. aslında buraya yazmak la iş bitmiyo birlik olamıyoruz bi türlü o zaman hakkımızı daha iyi bir şekilde arayabiliriz. bu tekel zihniyetten kurtulmanın bir yolu olmalı.??

 7. SDN Okuru dedi ki:

  millet kazığa alışkın sınırsız adı altında 15gb kota ne güzel…

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Bu altyapı ile 2 yi bile göremeyenler bırakın 4 ü 8 i rüyasında bile gö***** arlanmaz teknoloji yalancısı bunlar,para tuzağı hepsi,ben denedim gördüm.Buyrun sizde deneyin 1 ay sonra eski tarifeye dönün
  .

 9. SDN Okuru dedi ki:

  8Mbps internet diyolar 15 GB indireceksin diyorlar. bu bu nasıl iş yaw. 8mb ile iki günde dolar bu kota. aman arkadaşlar dikkat edin patlatmayın keseyi

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Yayınlamayın şunların reklamlarını ya; sinirlerim tepeme çıkıyor!

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Ne yaparsın, kerizlenmeye hazır kerizler hiç de az değiller… Gün olur, devran döner; Türk Telekom…

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Demekki halkımız kazıklanmak hoşnut..

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, 8 MB paketlerine gösterilen yoğun ilgiden memnuniyet duyduklarını söyleyerek “Türk Telekom olarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran, kullanıcı dostu, uygun fiyatlı çözümlerimizi pazara sunmaya devam ediyoruz. 8 MB paketlerini bu kadar çok müşterinin tercih etmesi, pazarda yine önemli bir ihtiyacı karşıladığımızı gösteriyor” dedi.

  Tekel olduğunuz için millet istemeyerek de olsa sizden almak zorunda kaldığı için olmasın o

 14. SDN Okuru dedi ki:

  hayatı yalan bunların ya nereye veriyosun 8 mbiti önüne gelene 2-3 mbit te süründürürsünüz insanları sonra da 512 kbit te süründürürsünüz sömürücüler

 15. SDN Okuru dedi ki:

  İyi güzel de, sanki mevcut altyapı kaldırıyormuş gibi anlatmışlar. 8 mbit’e geçtim, bağlantım sürekli kopmaya başladı, telekomu aradım, geçen gün 4 mbite düşürmüşler hızımı, tarifem düştü mü düşmedi mi, ne oldu hiç bir bilgi veren yok. Yukarıya doğru çıkarlarken altyapılarını geliştirmeyi unutuyorlar …

 16. SDN Okuru dedi ki:

  reklam bunnar reklam. kanmayın

 17. SDN Okuru dedi ki:

  8mbps 4gb neye yarar. 1 saatte biter kota. hadi onu geçtik.
  sınırsız pakette 15gb a kadar 8mbps. sonrası ???? e neye yaradı. sadece 2 gün mü 8mbps kullanacağım . milleti salak yerine koymaktan başka bişey değil.

 18. SDN Okuru dedi ki:

  ben de geçiş yaptım ama şu anki bağlantı hıozım, ankaranın göbeğindeki evime hizmet sunan eşsiz ttnet alt yapısı nedeniyle 2mbit!!!ne güzel değil mi?…yaşasın ttnet!!!!!!!

" Türk Telekom’un 8’ine Yoğun İlgi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom’un 8’ine Yoğun İlgi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom’un 8’ine Yoğun İlgi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "