Okunma

Türk Telekom’un Konsolide Mali Sonuç Beklentisi


06 Şubat 2014 Perşembe 13:58
Türk Telekom’un Konsolide Mali Sonuç Beklentisi

Türk Telekomünikasyon AŞ‘nin 2014 yılı konsolide mali sonuçlarına
ilişkin beklentileri, Kamuyu Aydınlatma Platformu‘nda (KAP) yayımlandı.
Buna göre Türk Telekom, 2014 yılında konsolide yatırım harcamalarının yaklaşık 2,1 milyar lira seviyelerinde gerçekleşmesini bekliyor.

Yüzde 4-5 artış bekleniyor

Açıklamada, “Konsolide gelirlerimizin 2013 yılına göre yüzde 4-5 seviyelerinde artmasını, konsolide faiz, amortisman ve vergi öncesi kar (FAVÖK) tutarımızın 5 milyar lira – 5,2 milyar lira seviyelerinde gerçekleşmesini, konsolide yatırım harcamalarımızın ise yaklaşık 2,1 milyar lira seviyelerinde gerçekleşmesini normal koşullarda beklemekteyiz” ifadelerine yer verildi.

:: Türk Telekom’un açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Türk Telekom’un Konsolide Mali Sonuç Beklentisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom’un Konsolide Mali Sonuç Beklentisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom’un Konsolide Mali Sonuç Beklentisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "