Okunma

Turkcell Akademi’yle Ücretsiz İngilizce Eğitimi


12 Mart 2014 Çarşamba 10:55
Turkcell Akademi’yle Ücretsiz İngilizce Eğitimi

Kısa bir süre önce dijitalleşerek sahip olduğu bilgi birikimini ve dünyanın önde gelen eğitim kuruluşlarının içeriklerini milyonların erişimine açan Turkcell Akademi, şimdi de dünyanın önde gelen dil öğrenme platformlarından Papagei ile çok önemli bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği sayesinde 35 milyon Turkcell’li ücretsiz olarak Papagei’nin yenilikçi dil öğrenme çözümlerine Turkcell Akademi üzerinden erişerek, bilgi düzeyine göre İngilizce öğrenebilecek, dilini geliştirebilecek ve seviye sınavlarına girebilecek.

En fazla videoya sahip eğitim portalı

Papagei, 10 bini aşkın video içeriği ile dünyada en fazla video içerik sunan dil öğrenme portalı olma özelliğine sahip. Kendi alanında uluslararası pek çok ödülü bulunuyor. Portaldaki 32 bini aşkın interaktif alıştırmaya, kişisel bilgisayar, tablet ve akıllı telefon aracılığıyla ulaşılabiliyor. Papagei’nin “Video Limbic Learning System” adını verdiği yöntem sayesinde dil öğrenme süresi kısalıyor. En yeni nörobilimsel bilgileri temel alarak, ilgi çekici eğitimleri interaktif videolu dil kurslarına dönüştüren Papagei, böylece eğitimdeki başarı ortalamasını da yükseltiyor.

Papagei’nin online öğrenme çözümlerinde “izlemek, işitmek, okumak” eş zamanlı olarak devreye giriyor ve eğitimin kalıcı olmasını sağlıyor. Papagei, hem kişinin kendi kendine öğrenmesi için antrenmanlar (videolu kurslar) hem de dil eğitmenleri ile çevrim içi sınıf antrenmanlar (çevrim içi okul) sunuluyor.

Turkcell’lilere özel içerikler

Turkcell Akademi’de tüm eğitimler 35 milyon Turkcell’liye açık ve ücretsiz. Turkcell’lilerin web sitesine üye girişi yapmak için Turkcell’lilerin 2222’ye SIFRE yazıp göndermeleri ve gelen şifreyi kullanmaları yeterli oluyor.

:: Ücretsiz olan Turkcell Akademi’den eğitim alıyor musunuz?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Turkcell Akademi’yle Ücretsiz İngilizce Eğitimi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ben giriş yapacaktım ama tlf para olmadıgı için kabul etmediler

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Hakikaten takdir edilesi. 10 yıldan fazla süredir Telsim (Vodafone) kullanıyorum. Fakat şuan gerçekten değiştirmeyi düşünmeye başladım

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Turkcell li olmak bir ayrıcalıktır. Son zamanlarda çok güzel atılımlar yapıyor

" Turkcell Akademi’yle Ücretsiz İngilizce Eğitimi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell Akademi’yle Ücretsiz İngilizce Eğitimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell Akademi’yle Ücretsiz İngilizce Eğitimi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "