Okunma

Turkcell, Avea’yı Dava Etti


02 Nisan 2009 Perşembe 14:22
Turkcell, Avea’yı Dava Etti

Avea yöneticilerinin gerçeğe aykırı ve şirketimizi suçlar mahiyetteki açıklamaları nedeniyle İstanbul Asliye Ticaret Mahkemesi’nde dava açan Turkcell’in konuyla ilgili yaptığı duyuru şu şekilde;

Kamuoyuna daha önce de duyurulduğu üzere, şirketimiz Avea’nın talepleriyle ilgili olarak yükümlülüklerini yerine getirdiği halde, Avea’nın, kendi abonelerinin yaşadığı iletişim sıkıntısının sebebi olarak şirketimizi hedef göstermeye ve kamuoyunu yanlış yönlendirmeyi amaçlayan asılsız beyanlarına devam etmesi üzerine, şirketimiz kurumsal kimliğine verilen zararın tazmini amacıyla bu dava açılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

:: Bu davayı kim kazanır?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Turkcell, Avea’yı Dava Etti”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ben hem faturasız avea hat hem de Türkcell faturalı hat kullanıcısıyım Türkcell faturalı hattım ile Avea’ ya geçiş yaptım evet ilk başlarda sıkıntı yaşıyorduk ama şu an çok memnunum fakat bu esnada Avea faturasız hattımı kullanırken hiç bir iletişim sıkıntısı yaşamadım bence Türkcell yetkilileri şeffaf davranmıyorlar……

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Turkcell hatalı. Mahkemeler vicdanlara tesir etmez.

" Turkcell, Avea’yı Dava Etti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell, Avea’yı Dava Etti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell, Avea’yı Dava Etti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "