Okunma

Turkcell, Gaziantepli Şirketleri Teknolojik Dönüşüme Çağırıyor


24 Mart 2015 Salı 19:23
Turkcell, Gaziantepli Şirketleri Teknolojik Dönüşüme Çağırıyor

Anadolu’daki şirketlere, mobil ve sabit teknoloji çözümleriyle nasıl daha verimli, hızlı ve kârlı çalışmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen “İş’te Teknoloji Hamlesi” etkinliklerinin yeni durağı Gaziantep oldu.

Gaziantep’in İş’te Teknoloji Hamlesi’ndeki dördüncü durakları olduğunu ifade eden Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Kulabaş, şehrin güçlü ekonomisinin ve dinamik yapısının önemine dikkat çekti. Şehirde 150 bine yakın akıllı telefon kullanıcısı olduğunu söyleyen Kulabaş, düzenledikleri etkinlikle ilgili detayları aktardı.

Kulabaş ayrıca, mobil teknolojinin ve Büyük Veri gibi kavramların şirketleri nasıl dönüştürdüğüne dair görüşlerini de paylaştı.

 
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Turkcell, Gaziantepli Şirketleri Teknolojik Dönüşüme Çağırıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell, Gaziantepli Şirketleri Teknolojik Dönüşüme Çağırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell, Gaziantepli Şirketleri Teknolojik Dönüşüme Çağırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "