Okunma

Turkcell iPad’i Televizyona Çevirdi


09 Şubat 2011 Çarşamba 12:30
Turkcell iPad’i Televizyona Çevirdi

Turkcell, MobilTV uygulamasını şimdi de iPad‘e taşıdığını duyurdu. Turkcell MobilTV’den aylık ve günlük paket alternatifleri ile faydalanılabileceği gibi tekil içerikleri satın almak da mümkün.

Firma, bu uygulamaya kullananların data ücretlendirmesinden muaf olacağını açıkladı. Paketlerin içeirğiden 25 televizyon kanalı ve gece 12‘den sonra +18 yayınlar bulunuyor.  

Fiyatlandırma Nasıl Olacak?

 

 

MobilTV uygulamasından faydalanmak isteyen iPad kullanıcıları, 25 televizyon kanalına canlı erişim sunan Aylık Standart Paket’e 60 saat kullanım karşılığı KDV ve ÖİV dahil yalnızca 9,90 lira  ödeyecek.

Günlük Standart Paket’in ücreti ise yine tüm vergiler dahil olmak üzere yalnızca 2 lira ve bu paketten 8 saat süreyle faydalanmak mümkün.

:: MovilTV uygulamasından faydalanacak mısınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Turkcell iPad’i Televizyona Çevirdi”

  1. annttiigs dedi ki:

    bu sistemin geliştirilmesi devam etmekte. mart sonunda yeni sürprizlere hazırlıklı olun. bu da benden tüyo olsun

" Turkcell iPad’i Televizyona Çevirdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell iPad’i Televizyona Çevirdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell iPad’i Televizyona Çevirdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "