Okunma

Turkcell, İş Ortaklarıyla Nasıl Çalışıyor?


13 Kasım 2014 Perşembe 17:10
Turkcell, İş Ortaklarıyla Nasıl Çalışıyor?

Büyük teknoloji şirketlerinin çok sayıda iş ortağıyla nasıl iletişim kurup sürdürdükleri ve bu esnada kendi iş süreçlerinin sürdürülebilirliklerini nasıl düzenleyebildikleri hep merak konusu olmuştur. Zira bu kadar büyük firmaların iş ortakları hem nitelik hem de nicelik olarak yüksek olmak zorunda.

:: Turkcell Teknoloji Zirvesi’ndeki tüm gelişmeleri ve haberleri buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz…

Turkcell de milyonlarca abone ve büyük ölçekteki kurumsal müşterilere hizmet veren, bunun yanında hem kablolu hem de kablosuz şebekelerde yüksek verimlilik sağlamayı hedefleyen bir kurum olarak karşımıza çıkıyor. Turkcell, iş ortaklarıyla nasıl iletişim kuruyor ve bu sürdürülebilirliği nasıl sağlıyor diye merak ettik ve sorularımızı Turkcell Mobil Ürünler ve İş Ortaklığı Yönetimi Direktörü Sezin Mızraklı’ya yönelttik.

:: Turkcell Kurumsal ile ilgili son gelişmeleri görmek için
LinkedIn sayfasını takip edebilirsiniz

 
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Turkcell, İş Ortaklarıyla Nasıl Çalışıyor?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Turkcell kalitesi tartışılmaz Shift deletede öyle

" Turkcell, İş Ortaklarıyla Nasıl Çalışıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell, İş Ortaklarıyla Nasıl Çalışıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell, İş Ortaklarıyla Nasıl Çalışıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "