Okunma

Turkcell Kurumsal Deneyime Odaklanıyor


14 Mayıs 2013 Salı 16:00
Turkcell Kurumsal Deneyime Odaklanıyor

İstanbul’da geçen yılın Eylül ayında açılan Turkcell Kurumsal Müşteri Deneyim Merkezi’nde kurumsal müşterilere firmanın hizmet ve servisleri anlatılıyor. Bugün İstanbul’da düzenlenen bir toplantı ile merkezin kapıları basın mensuplarına açıldı.

Merkezle ilgili olarak açıklamalar yapan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, ShiftDelete.Net’e özel açıklamalarda bulundu. İşte bu özel röportaj:

Deneyim merkezi hakkında

Turkcell’in kısa süre önce hayata geçirdiği “Kurumsal Deneyim Merkezi” Eylül 2012’de sabit ve mobil ürün, servis ve hizmetleri ile şirketlere sağlanan verimliliği canlı bir şekilde deneyimleme imkanı sunmak için kuruldu. Sektörel organizasyonların da gerçekleştirildiği deneyim merkezinde 150 iş gününde 1000 kurumsal müşteri ziyareti, 40 workshop ve 30 sektörel toplantı gerçekleşti. Merkezi ziyaret eden müşterilerin memnuniyet oranı da yüzde 95 olarak ölçümlendi.

:: Makinelerin aralarında haberleşmesi konusundane düşünüyorsunuz?   

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Turkcell Kurumsal Deneyime Odaklanıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    10 yıldan fazla Turkcell Kullanmış ve artık Avealı olmuş biri olarak artık Turkcel ağzıyla kuş tutsa ve bana hizmetleri bedava verse (büyük konuşmamayım, Allah büyük) yine geçmem, Turkcell’e… Benim için Turkcell bitti… Müşteri memnuniyetini gözetmeyen bir operatör… Ve ayrıca sadece para kazanmayı düşününen bir şirket… Serdar Çağlar

  2. SDN Okuru dedi ki:

    14.05.2013 20:43 – Niye yapsınlar ki, ne gerek var? Zaten millet çatır çatır alıyor. Bir de kar’dan mı vaz geçecekler?!

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Kurumsal deneyim falan güzel şeyler tamam ama şu cihaz kampanyalarını yurt dışındaki operatörler gibi yapamazmısınız?

" Turkcell Kurumsal Deneyime Odaklanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell Kurumsal Deneyime Odaklanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell Kurumsal Deneyime Odaklanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "