Okunma

Çıkmaz Demeyecek, Şansını Deneyecek


30 Mart 2009 Pazartesi 08:02
Çıkmaz Demeyecek, Şansını Deneyecek

Turkcell Yönetim Kurulu 27 Mart’ta yapılan Yönetim Kurulu toplantısında Milli Piyango ihalesine teklif verilmesine ve ilgili prosedürlerin yürütülmesi için Turkcell yönetiminin yetkilendirilmesine karar verdi.

Turkcell “Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğüne ait olan Şans Oyunlarının Lisans Verilmesi Suretiyle Özelleştirilmesi İhalesi”ne %100 oranında iştirak ettiği Turktell Bilişim Servisleri A.Ş.’nin iştiraki olan Şans Oyunları Yatırım Holding A.Ş. aracılığıyla teklif verecek. Şans Oyunları Yatırım Holding A.Ş. Milli Piyango’ya tek başına veya diğer tüzel kişi ya da kişilerle birlikte Ortak Girişim Grubu kurmak vasıtasıyla katılarak teklif verecek.

:: Turkcell, Milli Piyango’yu alırsa neler yapar?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Çıkmaz Demeyecek, Şansını Deneyecek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bana 1000 tl çıktı

  2. SDN Okuru dedi ki:

    🙂

" Çıkmaz Demeyecek, Şansını Deneyecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çıkmaz Demeyecek, Şansını Deneyecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çıkmaz Demeyecek, Şansını Deneyecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "