Turkcell Müzik ile Fizy Artık Beraber!


22 Şubat 2015 Pazar 18:00
Turkcell Müzik ile Fizy Artık Beraber!

Turkcell’in 2011 yılında satın aldığı, Türkiye’nin en aktif online müzik dinleme servislerinden olan Fizy artık Turkcell Müzik uygulamasına entegre edilmiş durumda.

Bir süredir uygulama üzerinde çalışmalar sürdüren Turkcell, nihayetinde online müzik dinleme servisini kendi müzik uygulaması Turkcell Müzik’e dahil etti.

Geçtiğimiz yılın sonlarında gündeme gelen söylenti bu sayede gerçeklik kazanmış oldu. Zira geçtiğimiz Ekim ayında Turkcell’in Fizy ile birleştirilmesine karar verilmişti. Bu birleşme sonrasında beklenen iki uygulamanın birleşmesi ise biraz gecikmelide olsa gerçekleştirildi.

15-02/22/turkcell-muzik-fizy.jpeg

Android ve iOS platformunda bulunan uygulamaya sunulacak olan son güncelleme ile artık Fizy listelerine erişebileceksiniz.

Güncellediğiniz uygulamaya giriş yaptığınız taktirde ilk karşılaştığınız şey ise Turkcell Müzik ve Fizy logoları olacak. Bu durum bizlere uygulamanın bir süre daha hayatta kalacağını işaret ediyor. Ancak ilerleyen dönemlerde ne olur bilemiyoruz.

Halihazırda Turkcell tarafından konu ile bir açıklama yapılmadığını da söyleyelim.

:: Fizy kullanıyor muydunuz? Turkcell Müzik ile Fizy’nin birleşmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBekir Can Yumrutepe

Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Bekir Can, 2014 yılının Ağustos ayından bu yana ShiftDelete.Net bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
11 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
SDN Okuru
SDN Okuru
5 yıl önce

Ben olsam Spotify la işbirliği kurardım.Ama Fizy de yerli malı orası ayrı

SDN Okuru
SDN Okuru
5 yıl önce

Bırak ya ne Türkcell müziği. Adamlar anca ios ve androidçi. WP gibi güzel bir sisteme anca gitsin dört uygulanma koysun ondan sonra her şey tüketici için..

SDN Okuru
SDN Okuru
5 yıl önce

Sanki çok ayrıydı***** başı reklamını yapıyordu sonrada paralı oldu. iki soyguncu yanyana gelmiş.

SDN Okuru
SDN Okuru
5 yıl önce

Fizy devri kapandı. Teliften midir bilinmez aranan şeyleri bulmayıp aynı isimli saçma sapan coverları buluyordu. ayrıca mobilde hep kısıtlıydı. o kapanma olayında sonra battı. kendini yenileyemedi. devir spotify devridir. spotify ise artık potansiyel olarak milyar dolarlık şirket oldu. yakında google, apple ya da facebook gibi firmalar tarafından satın alınabilir. aylık 10 tl paramı veriyorum adam gibi müziğimi dinliyorum. fizy devri kapandı. şimdi bakayım ne halde diye siteye girdim hala sadece 30 saniye dinletiyor 🙂 insanlar müzik dinlemek için böyle saçmalıklara katlanmaz. zorla üye yapmaya çalışıyorlar.

SDN Okuru
SDN Okuru
5 yıl önce

Premium spotify kullanıcısı olarak trcell in servisini denemek için kurdum 60 saat ücretsiz verdi ama ses kalitesi tatmin etmedi beni. Ama bununla birlikte uygun fiyata internet paketini düşürmeden müzik dinlemek güzel. Ses kalitesini spotify deezer gibi kaliteli yaparsa hizmeti neden trcellden almayayım ki?

SDN Okuru
SDN Okuru
5 yıl önce

Gereksiz olduğunu düşünüyorum. Cepte internet varsa müzik her yerde seninle arkadaş… Boşuna yatırım olmuş… Fizy sonları yaşarken şansı dönmüş bence..

SDN Okuru
SDN Okuru
5 yıl önce

MixRadio ve Spotify alayını döver. Fizy'e boşu boşuna paramı kaptırdım. Çevrimdışı tek bir müzik dinleyemedim. Neden mi? Çünkü WP kullanıcısıyım. Fizy yok olsa yeridir.

SDN Okuru
SDN Okuru
5 yıl önce

fizy turkcell saçmalığının para teklifine dayanamadı sattı kendini.. bitirdi kendini. trkcl zırvalığına bulaşmış bir şirker benim için bitmiştir.

SDN Okuru
SDN Okuru
5 yıl önce

Acilmio su anda anlamadim T50 kullaniyorum hattim avea

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
2 yıl önce

Arkadaşlar paketim yokken fizyden müzik dinleyebiliyorum bu nasıl oluyor

" Turkcell Müzik ile Fizy Artık Beraber! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell Müzik ile Fizy Artık Beraber! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell Müzik ile Fizy Artık Beraber! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2