Okunma

Turkcell Kesintiler Hakkında Açıklama Yaptı


19 Kasım 2015 Perşembe 14:29
Turkcell Kesintiler Hakkında Açıklama Yaptı

Turkcell, Sakarya Karasu‘da yaşanan iletişim kesintileri hakkında açıklama yaptı.

Şirketimizin elektronik haberleşme altyapısı, elektronik haberleşme mevzuatına uygun olarak kurulmakta ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu gözetimi ve denetimi altında işletilmektedir. Elektronik haberleşme sistemlerine müdahale edilmesi halinde, kişiler arasındaki haberleşme aksayacağı gibi, kamu güvenliğine dair ihtiyaçların, acil durum ve afet durumlarına ilişkin eylem planlarına dair gerekliliklerin de sekteye uğrayacağı ve kamu sağlığının tehlikeye düşeceği açıktır.

Turkcell, Sakarya Karasu’da neden kesintiye uğradı?

Sakarya ili Karasu ilçesinde bulunan Turkcell’e ait elektronik haberleşme sistemleri, Karasu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen bazı idari işlemlerden dolayı devre dışı kalmaktadır. Bu nedenle Karasu ilçesinde Şirketimiz kaynaklı olmayan iletişim kesintileri yaşanabilmektedir. 

Bu konuda ilgili kurumlarla görüşmelerimiz ve hukuki süreç devam etmektedir. Elimizde olmayan sebeplerle yaşanabilecek olumsuzluklar için üzüntülerimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz.

:: Turkcell’de iletişim kesintisi yaşıyor musunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 yorum - “Turkcell Kesintiler Hakkında Açıklama Yaptı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Htc candır

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Ben ***** böyle bir haber aldım

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Sadece Turkcell değil diğer operatörlerde açıklama yapmış, belediye kökten tüm operatörlerin hizmetini kapatmış istasyonları mühürleyerek 🙂

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Yandaş Avea'ya verin tabii her şeyi

 5. SDN Okuru dedi ki:

  benzer bir durum, Vodafone'a da uygulanmış. sebebini gerçekten merak etmeye başladım.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  BİRDE NUSAYBİNDE GEÇEN CUMADAN BERİDİR OLMAYAN TELEFON ŞEBEKESİ İÇİN NİYE KİMSE ÖZÜR DİLEMİYOR. YAZIKLAR OLSUNVERDİĞİMİZ BU PARALARA

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Adamin sucu yokmus

 8. SDN Okuru dedi ki:

  aynı yerde vodafone baz istasyonlarının da elektriklerini kesmiş belediye. amaçları ne acaba enteresan gerçekten.

 9. SDN Okuru dedi ki:

  ins devamlı ***** fiyatlarla paket satmak ne demektir.

" Turkcell Kesintiler Hakkında Açıklama Yaptı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell Kesintiler Hakkında Açıklama Yaptı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell Kesintiler Hakkında Açıklama Yaptı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "