Turkcell Superonline’dan Kotasız Fiber


22 Mayıs 2012 Salı 15:10
Turkcell Superonline’dan Kotasız Fiber

Turkcell Superonline, “Benim Fiber İnternetim, Benim Seçimim” konsepti ile kullanıcılarına yeni seçenekler sunuyor. Turkcell Superonline müşterileri, şirketin sunduğu yeni paketler sayesinde kullanım alışkanlıklarına göre farklı seçenekler arasından ihtiyaçlarına uygun internet paketini satın alabilecekler. Kullanım kontrolünü müşterilerine bıraktığını belirten Turkcell Superonline, belirsiz kota aşım ücretini sorun olmaktan çıkarma yönünde yeni ürünleriyle adım attı.

Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, yeni kampanya ve paketleriyle ilgili olarak şunları söyledi: “Biz bu kampanyaları, 8 ilde yerinde yaptığımız odak görüşmelerde yüzlerce kullanıcıyı yaklaşık 120 saat dinleyerek, onların isteklerine kulak vererek oluşturduk. Bugün yine Türkiye’de ilk kez “Benim Fiber İnternetim, Benim Seçimim” çatısı altında sunduğumuz kampanyalarla bir kez daha oyunun kurallarını değiştiriyor ve hem fatura hem de kullanım kontrolünü abonelerimize bırakıyoruz.”

Şirketin duyurduğu yeni kampanyalardan Fiber Hıza Devam paketini seçen kullanıcılar artık hız alanını aşsalar bile hızları 1 Mbps’e düşmeyecek. Seçtikleri paketin hız alanını aşan kullanıcılar otomatik olarak bir üst hız alanlı pakete geçerek aynı hızda internetin keyfini yaşamaya devam edecekler.

Esnek Kotalı

Turkcell Superonline “Esnek kotalı” internet seçenekleri ile de internet kullanıcılarının kota aşımı endişelerine son veriyor. Ne ödeyeceğini bilmek isteyen, fatura süprizlerini ve belirsiz kota aşımlarını sevmeyenler için hazırlanan “Esnek Kotalı İnternet” seçeneğinde ev numarasını da Turkcell Superonline’a taşıyanlar 20 Mbps hızında 4 GB kotalı fiber interneti 24 TL’ye alabilecekler.

Kotalarını aşmaları durumunda ise o ay için limitsiz pakete geçerek fiber interneti doya doya kullanmaya devam edecekler. Böylece kotalı da olsa, fiber internet kullanıcıları, kota aşımı yapmaktan korkmadan, diledikleri kadar internet kullanabilecekler. Bu paketi alan kullanıcılar, kotalarını ne kadar aşarlarsa aşsınlar en fazla 49 TL ödeyeceklerini bilecekler.

Kotasını Aşmayan İnternet

İnternet kullanımını kontrol altında tutmak isteyen kullanıcılar için sunulan kotası dolduğunda duran internet ise, özellikle çocuğunun internet başında uzun zaman geçirmesini istemeyen ailelerin tercihi. 20 Mbps hızında fiber internet ile 4 GB ya da 8 GB kota seçeneklerinden kendine uygun olanı alan kullanıcılar, kotaları dolduğunda ek kota satın alana kadar internet hizmetini durdurabiliyor.

Kampanyada, ev numarasını da Turkcell Superonline’a taşıyanlar 20 Mbps ve 4 GB kotalı fiber interneti sadece 29 TL’ye, 20 Mbps ve 8 GB kotalı fiber interneti ise 34 TL’ye alabilecekler. Ayrıca diledikleri zaman, ihtiyaçları kadar, 1 GB ve 4 GB “Joker Kota” paketlerini satın alarak internet kullanmaya devam edebilecekler.

Fiber internet kampanyalarında, sabit numarasını Turkcell Superonline’a taşıyanlar internet paketlerinden ve yüzde 40’a varan indirimli telefon hizmetlerinden yararlanabiliyorlar. Bu hizmette Turkcell Superonline’lılar kendi aralarında ücretsiz konuşabiliyorlar.

:: Turkcell Superonline’ın yeni kotasız yaklaşımıyla ilgili görüşlerinizi burada paylaşabilirsiniz.

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

28 yorum - “Turkcell Superonline’dan Kotasız Fiber”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Direk ttnet deki gibi kotasız fiber internet olsa birde daha çok alana bağlantı kurula bilse iyi olur sırf 150 metre yüzünden evime süper online bağlatamıyorum. Birde Kotasız 20 Mbps hızından fiber internet olsa kesin turkcell süper online’ye akın ederler ki bende olsa geçmeyi düşünü***** />

  Direk ttnet deki gibi kotasız fiber internet olsa birde daha çok alana bağlantı kurula bilse iyi olur sırf 150 metre yüzünden evime süper online bağlatamıyorum. Birde Kotasız 20 Mbps hızından fiber internet olsa kesin turkcell süper online’ye akın ederler ki bende olsa geçmeyi düşünü*****

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Direk ttnet deki gibi kotasız fiber internet olsa birde daha çok alana bağlantı kurula bilse iyi olur sırf 150 metre yüzünden evime süper online bağlatamıyorum. Birde Kotasız 20 Mbps hızından fiber internet olsa kesin turkcell süper online’ye akın ederler ki bende olsa geçmeyi düşünü*****

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  4GB kotaliya 25GB Upload koymuslar.. acaba 25GB upload icin 4gb Download yetecek mi ??

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  Sesimizi duyuracak bir kurum yok mudur? İmza kampanyası oluştursa ve kullanıcılar Adil kullanım istemiyor diyerek imza toplasa ilgililere ulaştırsa.

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  kotasız adil kullanım noktalı 😀

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  az kaldı akk ile baş edemiyecekleri kullanım oranında pes edecekler…

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  Artık hız alanını aşsalar bile hızları 1 Mbps’e düşmeyecek. Seçtikleri paketin hız alanını aşan kullanıcılar otomatik olarak bir üst hız alanlı pakete geçerek aynı hızda internetin keyfini yaşamaya devam edecekler.

  müşteriyi yolmaktan başka birşey değil.

  misal, 25 gb AKK pakettesin ve AKK kotasını aştın diyelim. sistem seni otomatik 50 gb AKKlı pakete geçirecek. onu da aşarsan 100 gb AKKlı pakete geçirecek. tabi senin bundan haberin olmayacak. ay sonunda fatura gelince göreceksin türkcell’in fiberini…

  aman ne büyük hizmet.

 8. Ziyaretçi dedi ki:

  milyondabir
  ————————————————
  hızım 1000 mbit superonline sagolsun

  *****

 9. Ziyaretçi dedi ki:

  sizde uydunet kullanin benim gibi, sinirsizda adil kullanim diye birsey yok

 10. Ziyaretçi dedi ki:

  Reklam için yapılan boş belirsiz açıklamalar kota gene var ama geçince ek ücret ödeyerek sınırsız gibi fiber kullanılacakmış falan filan, zaten kotasız kelimesini haber içeriğinde aratın başlıktan başka bir yerde geçmiyor haberde kotasız diye bir şey yok başlık her zaman ki gibi haberi tam olarak yansıtmıyor "20 Mbps hızında 4 GB kotalı fiber interneti 24 TL’ye ***** dediği an müşteriden daha fazla nasıl para kopara biliriz mantığını bu cümle açıklıyor bu devirde 4gb kota nedir ya nasıl adaletli bir ülkede yaşıyoruz nasıl sömürülüyoruz göz göre göre belli ediyorlar at gözlüğü taksan bile bunu gö***** />

  Buradan taahhütnameleri okuyarak nasıl keriz yerine konmaya çalışıldığımızı gö***** />

  *****

 11. Ziyaretçi dedi ki:

  Çok süper bir online bu. Fakat maalesef her yerde yok.

 12. Ziyaretçi dedi ki:

  akk her yerde var ama 4 gb gibi komik bir rakam degil. abd’de hepsi sinirsiz ama akk 250-300 gb civari. fiyat farki sadece hiz farkinda degisiyor.

 13. Ziyaretçi dedi ki:

  Nötrona geçin reyiz

 14. Ziyaretçi dedi ki:

  Fiber Hıza Devam paketini aslında beğendiğimi söyleyebilirim. Ortada gene bir kota söz konusu fakat doldurduğunuz zaman hızınız düşmeden biraz daha fiyat farkı ile üst pakete geçiyorsunuz. En üst paket ve onun kullanım miktarına ulaştığınız zamansa hızınız yavaşlıyor. Açıkçası mantıklı ve güzel bir yaklaşım..

 15. Ziyaretçi dedi ki:

  adamlar hâlâ 4gb – 8 gb kotalardan bahsediyorlar.
  sonra tivibu, playstore, fiber diye reklam yapıyorlar. nasıl faydalanacaksın.
  4 GB kotayı son süratte(20mbps) 34 dkda dolduruyorsun zaten..

 16. Ziyaretçi dedi ki:

  kotanız dolunca internet hızınız düşmüyor sadece bir üst tarifeye geçiyorsunuz bu kadar aslında düşünülebilir.

 17. Ziyaretçi dedi ki:

  Ben memnun değilim çünkü hiç adil değiller sözleşme bitecek önümüzdeki ay evde internet istemiyorum artık. tepki olsun hepsine.

 18. Ziyaretçi dedi ki:

  AKK kalkmaz, dünyada heryerde var. AKK’yi kaldırmak saçma olur, fakat 100’den 1’e düşürmekte saçmalık. Adam akıllı düzenlemeliler.
  Bu arada “20 Mbps hızında 4 GB” bölümünden sonra okumadım.

 19. Ziyaretçi dedi ki:

  akk kalkmadan internet almayacagım alanda mecburiyetten alıyordur

 20. Ziyaretçi dedi ki:

  benim oturduğum site de de var ama sırf şu akk belası yüzünden almıyorum.

 21. Ziyaretçi dedi ki:

  bu 4 GB sihirli rakamındaki keramet nedir de şirketler bir türlü vazgeçemiyor

 22. Ziyaretçi dedi ki:

  kotasız sınırsız fiyatı nedir superonlıne?

 23. Ziyaretçi dedi ki:

  Ne bu şimdi şaka mı?Kotasızdan anladığınız kotası dolunca kapanan internet mi?

 24. Ziyaretçi dedi ki:

  Elle tutulur bir fark göremedim. Bizımle deelsın.

 25. Ziyaretçi dedi ki:

  Akk kalkmadıkça bi faydası yok.

 26. Ziyaretçi dedi ki:

  Ttnet i şu an zorlayabilecek tek firma Süperonline.
  Kampanyalar fena değil,ama tüketicinin beklentilerinide karşılamaktan uzak.
  Bir kere şu Adil kullanım saçmalığını kaldırmalılar,tabii bunu tek başlarına yapamazlar,buna karar verecek olan yine yetkili kurumlar.
  Yinede Rekabet iyidir.
  Daha iyi bir Kampanya duyduğumda hemen soluğu orada alacağım.

 27. Ziyaretçi dedi ki:

  gelse de kullansak şu ttnet den nedir çektiğimiz offfff

 28. Ziyaretçi dedi ki:

  ben de sandım adil kullanım kalkacak. çok bekleriz daha

" Turkcell Superonline’dan Kotasız Fiber konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell Superonline’dan Kotasız Fiber ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell Superonline’dan Kotasız Fiber ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
 2. 2 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
 3. 3 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
 4. 4 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
 5. 5 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
 6. 6 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?
 7. 7 Mobilden banka hesabı nasıl açılır? Mobilden banka hesabı nasıl açılır?
 8. 8 SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası
 9. 9 Havalimanında uçak kaçırmayı engelleyen uygulama! Havalimanında uçak kaçırmayı engelleyen uygulama!
 10. 10 Ortalığı dağıtacak Fuji X-S10 inceleme! (Dünyada ilk) Ortalığı dağıtacak Fuji X-S10 inceleme! (Dünyada ilk)