Okunma

İnterneti İçinde Netbook Kampanyası


01 Nisan 2009 Çarşamba 08:13
İnterneti İçinde Netbook Kampanyası

Turkcell, HP ile yaptığı anlaşmayla, bireysel ve kurumsal tüm müşterileri için cazip bir kampanya başlattı. Turkcell, interneti içinde ‘HPCompaqMiniNote 701’i 1 GB’lık mobil internet’le birlikte 24 ay taksitle ayda 69 TL’ye sadece Turkcell satış noktalarında satışa sunuyor.


Kampanyaya katılanlar 3G hızında internete bağlanabilecek.

Turkcell’in 1 Nisan tarihinde başlayan ’Sim kartlı HP CompaqMiniNote 701’ kampanyasından faydalanmak isteyen Turkcell’lilerin Turkcell iletişim merkezlerine ya da kampanyaya katılan zincir mağazalara uğrayıp aylık 69 TL’lik sözleşmeyi imzalamaları yeterli oluyor. Kampanya kapsamında aylık 1GB mobil internet de fiyata dahil edilmiş durumda.

Yakında 3G Hızıyla

Turkcell’in bu kampanyası ile sunulan Sim kartlı HP CompaqMiniNote 701, hafifliği ve şık görünümünün yanı sıra, içine yerleştirilmiş EDGE/3G modem sayesinde Turkcell müşterilerinin mekandan bağımsız, diledikleri yerden internet kullanmalarını sağlıyor. HP Mini Note’un içindeki modem, Türkiye’de en geniş kapsama alanına sahip olan Turkcell şebekesinin neredeyse tamamında varolan ve şu anda en yüksek mobil internet hızını sunan EDGE teknolojisini destekliyor. HP MiniNote, kullanıcılarına yıl ortasından itibaren 3G üzerinden onlarca kat daha hızlı yararlanma olanağı verecek.


HP Compaq MiniNote, ayda 69 TL’ye veriliyor.

İçindeki EDGE/3G modem ile ayrı bir cihaza ihtiyaç duymadan gençlere “her yerden hayata, bilgiye ve eğlenceye bağlanabilme”, çalışanlara ise ”her yerden işini takip edebilme” imkanı sunan HP Compaq MiniNote 701, müşterilerinin hayatını kolaylaştırma vizyonuyla hareket eden Turkcell’in tüm bireysel ve kurumsal satış noktalarında bulunuyor.


HP Compaq MiniNote 701, 10.2 inç’lik ekrana sahip.

HP Compaq MiniNote 701 Teknik Özellikler

· 10.2” Parlak Geniş Ekran
· 1,02 kg ağırlık
· Entegre Webcam, mikrofan ve hoparlör
· Intel Atom işlemci N270
· 1.60 GHz, Düzey 2 önbellek 512 KB
· Windows XP Home Service Pack 3 (32-bit)
· 1024 MB (1 x 1024 MB)
· 60 GB SATA Sabit Disk Sürücüsü 4200 rpm
· HSDPA teknolojisi kullanan mobil genişbant internet bağlantısı

:: Bu kampanyaya katılmayı düşünüyor musunuz?

Bilgi için: Turkcell

 
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “İnterneti İçinde Netbook Kampanyası”

  1. Emre Kirazkırmızı dedi ki:

    ucretı ne kdr ayrıca kac taksıt yanında tasıma cantası hedıyemı?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Kampanya ile ilgili Turkcell sayfalarında bilgi bulunmuyor?

" İnterneti İçinde Netbook Kampanyası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnterneti İçinde Netbook Kampanyası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnterneti İçinde Netbook Kampanyası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "