Okunma

Turkcell Yeni Paketlerini Açıkladı


08 Şubat 2011 Salı 13:45
Turkcell Yeni Paketlerini Açıkladı

Özellikle numara taşıma imkanından sonra, tüm operatör firmaları tüketicilerini ellerinde tutmak için ilginç kapmanyalar yapmaya başladı.

Yeni Tarifeler Nasıl Olacak?

Turkcell bugün yaptığı açıklamayla yeni her yöne konuşma tarifelerini duyurdu. 29 liralık Alo 60 Paketi her yöne 180 dakika, 39 liralık Alo 120 Paketi her yöne 360 dakika sunuyor ve her iki paket ile de haftada iki gün tüm Turkcell’lilerle sabah 6’dan akşam 6’ya bedava konuşturuyor.

59 liralık Süper Paket ise her yöne 500 dakikaya ek olarak her gece 21:00- 09:00 saatleri arasında tüm Turkcell’lilerle sınırsız konuşma fırsatı sunacak.

:: Bu kampanyadan faydalanacak mısınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

15 yorum - “Turkcell Yeni Paketlerini Açıkladı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  ben 55 tl . lik vodafone tarifesindeyim en fazla 60 tl geliyor. vodafone gibi konuşsam kesin bana 100 tl den fazla gelir hizmet kalitesi yönünde turkcel diyiyorum ama fiyatlar çok pahalı onun için tarife değişikliği yapamıyorum. turkcel de aynı tarifeleri yapsın duyu,yum ertesi gün turkcel,liyim ………….. BEN ( ŞBNYMN )
  …………. TURKCEL, SAYGILARIMLA …………..

 2. SDN Okuru dedi ki:

  iyi olsun kaliteli vede bu tl lerden bişi anlamıyorum bune ya .p çok şaçma oldu telsim almayı düşünüyorum ha bu turcelli 30 tl ile 150 geliyo her yone hemn bitiyo 1 hafta dayanmıyo bune ya .p çok sıkıcı bildğinz bu tarife war mı ?? warsa söylermsn niz **?? bekliyorum xp…..

 3. SDN Okuru dedi ki:

  ne kadar güzel turkcell bile panikleyip elindeki kazları kaçırmamak için yeni tarife açıklıyor ama yinede fiyatlar rakiplerinin iki katından fazla

 4. Eyupoqlu dedi ki:

  AVEA’dan da böyle bir kampanya beklýyorum darýsý AVEA ‘ lý larýn baþýna

 5. SDN Okuru dedi ki:

  yok daha neler çok uçmuş türkcell

 6. realzed2001 dedi ki:

  turkcell’in kamu kazýðýndan sonra öpseler geçmem diyorum. neyseki telekom gibi turkcell ayaðý yok forumda

 7. rtsbora dedi ki:

  vodafone a göre çok kazýk.

 8. LadyArch3r dedi ki:

  turkcell’in tek iyi yani kaliteli hizmeti fiyat olarak vadofone derim.

 9. mr_rain42 dedi ki:

  Bi punduna getirip çiftçi paketine geçtim Her yöne 500 dk 29 tl…

 10. dont touch dedi ki:

  banada geçen hafta vodafone dan mesaj geldi sözde bu hafta içi çok iyi kampanyalar tarifeler ve yeni kontratlý telefon paketleri yapýlacakmýþ ama henüz biþey göremedik.turkcell ne yapsa boþ güzel kaliteli falan ama çok pahalý.vodafone da kamu 1000 paketindeyim aylýk 20 lira ödüyorum

 11. samilcan dedi ki:
 12. Enki_ dedi ki:

  Tabikide hayýr. Turkcell kullanýyorum fakat sadece çekim kalitesi ve ulaþabirlik için. Mecburum yani ama gönlüm diðer operatörlerde.

 13. hakanozdm dedi ki:

  ben ayný tarifedeydim. ama þimdi tarife saniye diye bir tarifeye geçtim. aylýk sabit ücret 3,9 konuþtuðun kadar ödüyorsun. bir de telsim hat aldým. 15 tl ye her yöne 150 dk en fazla 20 tl ödüyorum toplamda. rahatým…

 14. SDN Okuru dedi ki:

  Vatandaşın paketi şöyle olmalı. Sınırsız konuşma heryöne ve sınırsız internet sabit 20 lira. Asgari ücretin 600 lira olduğu yerde çok bile bu rakam. Fazla fazla yaparlarsa millet o hattan bu hata geçer. Unutmadan bu fiyatlar olduğu sürece abye girmeyi bırakın rüyanızda bile giremezsiniz.

 15. damnedeyes dedi ki:

  senelerdir alo60 kullanýrým ilk çýktýðýnda 60+60 dakika turkcell ve sabit nolarla görüþme 17tl gibi rakamdý. geçtiðimiz sene mayýsta sanýrým 120+60 her yone dakika diyip 25 lira yaptýlar þimdide 180 her yone dakika 2 gün turkcell ücretsiz diyip 30a dayadý***** eski halinde kalabilirmiyim diye sormuþtum güncel fiyatý odersin hediyeden faydalanamazsýn dediler. ekonomik kamu tarifesine geçmek istedim 200 300 dk her yone 20 liraya falan veriyorlardý sadece diðer operatorden geçenler faydalanabilir dediler onun içinde.

" Turkcell Yeni Paketlerini Açıkladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell Yeni Paketlerini Açıkladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell Yeni Paketlerini Açıkladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "