Okunma

Turkcell’de Önemli Değişiklik


30 Eylül 2015 Çarşamba 07:59
Turkcell’de Önemli Değişiklik

Turkcell Grup Kurumsal İletişim Direktörlüğü pozisyonunda değişikliğe gidildi. Türkiye’nin lider operatörlerinden biri olan Turkcell‘den yapılan açıklamada, halihazırda şirketin Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevini yürüten Engin Gedik‘in, Turkcell Grup Kurumsal İletişim Direktörlüğü’ne atandığı duyuruldu.

Engin Gedik Kimdir?

Turkcell Grup şirketlerinin tüm medya ve basın ilişkilerinin yanı sıra sponsorluk, kurumsal sosyal sorumluluk, STK ilişkileri ve dijital iletişim konularının yönetimini üstlenen Gedik’in sorumluluk alanı, şirketin yurt içi operasyonlarının yanı sıra Ukrayna, Belarus ve KKTC’deki operasyonların kurumsal iletişim ve itibar yönetimini de kapsıyor.

15-09/30/turkcell.jpg

Engin Gedik’in Kariyeri

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan ve Maltepe Üniversitesi’nde MBA derecesini tamamlayan Gedik, çalışma yaşamına 1996 yılında Macworld dergisinde Yazı İşleri Müdürü olarak başladı. Ardından Pcworldve Macworld sitelerinin yöneticiliğini yaptı. 1998 yılında Dünya gazetesinde köşe yazarlığı ve teknoloji editörlüğü görevlerini üstlenen Gedik, 2005 yılında Dünya Şirketler Grubu’nun Teknoloji Yayınları Direktörlüğü görevine getirildi ve PC World, BYTE, CIO, IT PRO gibi teknoloji dünyasının öncü yayınlarının basılı ve dijital versiyonlarının yöneticiliğini yaptı. 

Engin Gedik, deneyimli bir gazeteci olarak Turkcell ailesine 2010 yılında Dijital İletişim Müdürü olarak dahil oldu. 2012 yılından bu yana Turkcell Grup Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevini yürüten Gedik, 1 Ekim 2015 itibariyle Turkcell Grup Kurumsal İletişim Direktörlüğü pozisyonuna atandı.

:: Turkcell’in yeni ataması hakkındaki düşünceleriniz neler?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Turkcell’de Önemli Değişiklik”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Siyaset girdi Turkcell kalitesi uçtu gitti

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Daha iyi yere geçmiş ,daha iyi olmuş..

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Bizimde mba miz var bizi niye almiyler

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Çok önemli bir haber sanki

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Vah vah ne lazim

" Turkcell’de Önemli Değişiklik konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell’de Önemli Değişiklik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell’de Önemli Değişiklik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "