Okunma

Turkcell’den 1 GB internet hediye!


20 Mayıs 2018 Pazar 14:12
Turkcell’den 1 GB internet hediye!

Turkcell’in önemli hizmetlerinden biri olan Dergilik, gazete ve dergi yayıncılığında ön plana çıkıyor. Dergilik platformu çıktığı günden bu yana, çok sayıda yayını tek bir dijital platformda okuyucularla buluşturuyor.

Dergilik’i henüz kullanmayan kullanıcılar için özel bir kampanya hazırlandı. Dergilik uygulamasını indirip ilk defa ücretsiz giriş yapanlar, 1 GB hediye internetin sahibi olacak, hediye internetlerini istedikleri şekilde kullanabilecekler.

Dergilik ile Turkcell’den 1 GB hediye!

Dergilik hem dergi hem de gazete raflarında yer alan birçok yayını tek bir uygulamada buluşturmayı sürdürüyor. Açıklanan rakamlara göre, uygulama aracılığıyla Nisan ayında 3.2 milyon dergi ve 816 bin gazete okunmuş durumda. Şu ana kadar telefon ve tabletine Dergilik uygulamasını indiren kullanıcılar, 2018 başından bu yana yaklaşık 16.8 milyon yayına tek bir platform üzerinden ulaştı.

Bu rakamlarla birlikte ülkemizde yayıncılık sektörünü de canlandıran Dergilik’ten erişilebilen yayın sayısı da her geçen gün artıyor. Uygulama üzerinden 558 dergi ve 95 gazete ile toplam 653 yayın, online olarak cep telefonu ve tabletlerden okunabilir hale geldi. Nisan 2018 itibariyle Dergilik uygulaması 7.2 milyon kullanıcı sayısına ulaştı.

Hazırlamış olduğumuz MediaTrend aylık dergiye de yine Dergilik üzerinden ulaşabilirsiniz.

MediaTrend e-dergi uygulamasını ise iOS ve Android üzerinden indirebilirsiniz.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Turkcell’den 1 GB internet hediye!”

  1. Cüneyt dedi ki:

    Vodafon kullanmayın

  2. Vodofone magduru dedi ki:

    Vodofone 10 yil gecse gine yapmaz bole bisi

" Turkcell’den 1 GB internet hediye! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell’den 1 GB internet hediye! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell’den 1 GB internet hediye! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "