Okunma

Turkcell’den Dünyanın En İyi Faaliyet Raporu


22 Temmuz 2011 Cuma 12:56
Turkcell’den Dünyanın En İyi Faaliyet Raporu

Turkcell, faaliyet raporu alanında da önemli bir başarıya imza attı. Dünyanın en itibarlı halkla ilişkiler platformlarından LACP, Turkcell’in 2010 faaliyet raporunu telekom alanında ‘dünyanın en iyi faaliyet’ raporu olarak değerlendirdi. Rapor ayrıca en iyi anlatım dalında (“Best Narrative”) dünya çapında “Altın“, Avrupa-Ortadoğu-Afrika (“EMEA”) bölgesinde ise “Platin” ödüle layık bulundu.

 

Toplamda yaklaşık 5000 başvuru kategorisini değerlendiren LACP jüri üyeleri, Turkcell’in raporuna 100 üzerinden 99 puan verdiler.

Telekom sektöründe birinci seçilen Turkcell Faaliyet Raporu’nun ardından China Telecom ikinci, Hutchison Telecom ve Batelco üçüncü, Rogers Communication da dördüncülüğü elde etti.

:: Turkcell’in başarısı hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Turkcell’den Dünyanın En İyi Faaliyet Raporu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell’den Dünyanın En İyi Faaliyet Raporu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell’den Dünyanın En İyi Faaliyet Raporu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "