Turkcell’den Meslek Kulüpleri


14 Nisan 2010 Çarşamba 14:18
Turkcell’den Meslek Kulüpleri

Turkcell geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir toplantıyla, İşTcell adlı abonelik paketini tekrar ön plana çıkartmıştı. İlk kez bundan birkaç yıl önce yürürlüğe giren paket, üye olan iş gruplarına özel kampanyalar ve fırsatlar sunuyordu. Bir süre önce yenilenen İşTcell paketleri için, Turkcell yeni promosyonlar hazırlamaya devam ediyor.

Firmanın Meslek Kulübü adını taşıdığı yeni kampanyasıyla, belirli meslek gruplarına ait kişiler, özel fiyatlara konuşacak. Peki bu kampanya hangi meslek gruplarını kapsıyor? Turkcell’in açıklamasına göre, doktor, avukat, eczacı ve emlakçılar, firmanın yeni meslek kulüplerinden faydalana bilecek…

İndirim paket ve meslekli yardım

Bu kulübe üye olan kişiler, operatörlerin mevcut kamu tarifelerine alternatif yeni konuşma paketlerinden faydalanabilecek. Bu paketlerin içeriğiin ise şöyle olduğu açıklandı;

 • Profesyonel Paket 5.000 ile ayda sadece 79 TL karşılığında tüm Turkcell’lilerle 5.000 dakika, kulübe üye olan meslektaşları ve seçilecek 5 Turkcell‘li yakını ile 5.000 dakika, diğer operatör aboneleriyle de 1.000 dakika konuşulabiliyor.
 • Profesyonel Paket 2.500 ile ayda sadece 49 TL karşılığında tüm Turkcell’lilerle 2.500 dakika, kulübe üye olan meslektaşları ve seçilecek 5 Turkcell’li yakını ile 2.500 dakika, diğer operatör aboneleriyle de 300 dakika konuşulabiliyor.

 

Ayrıca, bu paketlere üye olan kişiler Superonline’dan da indirimli abonelik hakkı kazanıyor. Turkcell meslek gruplarının ihtiyaçlarını araştırıp buna göre, kişilere daha iyi hizmet verecek bir sistemde geliştirmiş. Kulübe üye olan gruplar, kendi meslekli ihtiyaçlaına göre mobil hizmetlerden faydalanabilecek.

Kulübe üye olan doktoralr için Turkcell, sanal bir asistan hazırlamış. Doktorlar , hastaları ve yakınlarına kolay ve ekonomik SMS gönderebilecek. Ayrıca, cep telefonunda tüm ilaçların listesine ve yan etkilerine ulaşabilecekleri bir veri tabanı oluşturuluyor.

İşTcell üyesi olan eczacılar ise, özel SMS ve MMS kampanyalarına sahip olacak. Bu kulübe kayıt olan eczacılara Turkcell 1.000 SMS hediye ediyor.

Avukatlar için ise Turkcell, özel SMS paketleri dışında kampanya dahilindeki dizüstü bilgisayarları ve telefonları ucuza alma imkanı sağlayacak.

Emlakçılar içinde avkuat ve eczacılarda uygulanan özel kampanyalar devam ediyor.

:: Turkcell’in meslek kulübüne üye olacak mısınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Turkcell’den Meslek Kulüpleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell’den Meslek Kulüpleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell’den Meslek Kulüpleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
 2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
 3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
 4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
 5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
 6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
 7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
 8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!