Okunma

İndirim İsteyen Parmak Kaldırsın


17 Mart 2009 Salı 14:02
İndirim İsteyen Parmak Kaldırsın

2008 yılında yaptığı marka işbirlikleriyle 120 milyon TL fayda sağlayan Turkcell, 2009’da 20 markayla yaptığı yeni işbirliği ile müşterilerine 1.5 ay içinde 25 milyon TL fayda sunmaya hazırlanıyor. Turkcell’in Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, “Müşterilerimize hayatlarının birçok noktasında kazanç sağlayacakları hizmetler sunmaya devam edeceğiz” dedi.


Turkcell, geçtiğimiz yılın beğenilen kampanyasını tekrarlıyor.

Müşterileri için yepyeni bir kampanya başlatan Turkcell, Türkiye’nin 20 önemli markasıyla yaptığı ve yüzde 15 ile 50 arasında indirim ile kontör/dakika kazandıran “İndirim İsteyen Turkcell’liler Parmak Kaldırsın” kampanyasının detaylarını kamuoyuyla paylaştı.

120 Milyon TL’lik Avantaj

Toplantıda bir konuşma yapan Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, 2008 yılı boyunca farklı marka işbirlikleriyle yaptıkları kampanyalarla 6 milyon Turkcell’liye 120 milyon TL’lik avantaj sağladıklarını belirterek; “Bugün Turkcell’li olmanın ayrıcalıkları mobil iletişimle sınırlı değil. 37 milyon müşterimize özel avantajlar ve fırsatlar sunarak, her alanda fayda sağlama gayreti içindeyiz. “Turkcell’liler Her Yerde Kazanır” anlayışıyla, yaptığımız çeşitli marka işbirlikleriyle müşterilerimize hayatlarının farklı alanlarında da avantajlar sunuyoruz. Yeni başlattığımız “İndirim İsteyen Turkcell’liler Parmak Kaldırsın” kampanyasıyla sadece 1.5 ay içerisinde Turkcell’lilere toplam 25 milyon TL’lik fayda sunmayı planlıyoruz” dedi. 


Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, yeni kampanyadan da ümitli görünüyor.

İndirim İsteyen Turkcell’liler Parmak Kaldırsın” kampanyasında işbirliği yapılan 20 marka; Turkcell müşterilerine hazır giyim, yiyecek, teknolojik ürün ve akaryakıt harcamalarında  %15 ile 50 arasında indirim, hediye kontör ve dakika kazandırıyor.

Nasıl Katılacaksınız?

6 Mayıs 2009’a kadar geçerli olan “İndirim İsteyen Turkcell’liler Parmak Kaldırsın” kampanyasından, faturalı ve hazırkartlı, bireysel ya da kurumsal tüm Turkcell müşterileri yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell’liler, kampanya kapsamındaki mağazalardan alışveriş ettiklerinde, markanın ismini 8815’e kısa mesaj atıyor, gelen şifreyi ve telefon numarasını kasa görevlisine vererek, kampanyadan hemen faydalanabiliyor. Kampanya şifresinin gönderildiği mesaj ise standart SMS olarak, yani 1 SMS ya da 2 kontör olarak ücretlendiriliyor.

Yerel Markalar da Kazançlı

Turkcell 2008’de gnçtrkcll’nin sinema, alışveriş ve yiyecek kampanyaları ve İşTcell’in ulaşım ve alışverişte sağladığı faydalar ve Boyner’le yaptığı işbirliğiyle 75 ilde, 3.271 noktada, toplam 120 milyon TL fayda sağlamıştı. Turkcell ulusal markaların yanı sıra yerel marka işbirlikleriyle de Anadolu’nun birçok kentinde ekonomiye canlılık getiriyor. Turkcell; Aksaray, Kırşehir, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Kilis, Samsun, Çanakkale, Sinop, Kastamonu, Karabük, Bartın, Kırıkkale, Çankırı, Osmaniye’yi kapsayan 14 Anadolu şehrinde yaptığı toplam 78 yerel marka işbirliğiyle fayda sağladı.

Hangi Marka Ne Kazandırıyor?

Yeni marka işbirlikleri kampanyasında; Hotiç, İpekyol, Twist, Colin’s, Koton, Damat&Tween, D’S, Accessorize, Fabrika, Mudo, Mudo Consept, Polo Garage, Bimeks, Joker, Sbarro, Pop Eyes, Burger King, Shell, Chakra ve Boyner yer alıyor. Turkcell’liler kampanya süresince Burger King, Sbarro ve Pop Eyes avantajlarından 10 kez, Shell kampanyasından 1 kez, diğer tüm markaların her birinin avantajlarından ise 3 kez yararlanma hakkına sahip oluyor.

Turkcell’in yeni anlaştığı 20 firma ve kampanya teklif detayları şu şekilde sıralanıyor;

 


Turkcell’in yeni anlaşma yaptığı 20 firma ve indirimleri.

:: Hangi firmayı bu kampanyada görmek isterdiniz?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “İndirim İsteyen Parmak Kaldırsın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Turkcell’e selam Avea ile yola devam…

" İndirim İsteyen Parmak Kaldırsın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İndirim İsteyen Parmak Kaldırsın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İndirim İsteyen Parmak Kaldırsın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "