Okunma

Turkcell’i Yaşam Geliyor


06 Ekim 2009 Salı 12:24
Turkcell’i Yaşam Geliyor

3G  hayatımıza gireli kısa bir zaman geçti. Ancak hem kullanıcılar hem de operatörler bu teknolojiye çok hızlı adapte oldular. Turkcell firması  Turkcell’i Yaşam adını verdiği yeni hizmetleriyle, bu teknolojiyi daha interaktif hale getirmeyi planlıyor. Firma yeni projelerinde genç yazılımcılara da iş verecek. Tüm bunları Turkcell Servis ve Ürün Geliştrimeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar ile konuştuk.

#2009_10_06_turkcell_li_yasam.mp4 #

Önümüzdeki yıldan itibaren kullanıcılar 3G‘nin nimetlerinden çok daha fazla yararlanabilecek. Hastane, fatura ödemeleri ve konuşan ilanlar gibi birçok özellik cebe giriyor.

:: 3G kullanmaya başlandınız mı? Yapılan yenilikler ilginizi çekiyor mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Turkcell’i Yaşam Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell’i Yaşam Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell’i Yaşam Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "