Okunma

Turkcell’in Ekonomiye Katkısı


07 Ocak 2009 Çarşamba 16:17
Turkcell’in Ekonomiye Katkısı

Telekomünikasyon sektörü açısından son derece önemli bir yıl olan 2008‘in genel değerlendirmesini yapan Turkcell, marka işbirlikleriyle ekonomiye getirdiği canlılığı ve müşterilerine sağladığı faydaları kamuoyuyla paylaştı. Müşterilerine en geniş kapsama alanında, en kaliteli ve uygun fiyatlarla iletişim imkanı sunduklarını belirten Turkcell yetkilisi Lale Saral Develioğlu, gnçtrkcll’nin sinema, alışveriş ve yiyecek kampanyaları ve İşTcell‘in ulaşım ve alışverişte sağladığı faydaların, 75 ilde, 3271 noktada, toplam 120 milyon TL‘ye ulaştığını söyledi.

Turkcell Hayatınızın Her Noktasında

Basın toplantısında konuşma yapan Develioğlu, Turkcell‘lilere ses ve data iletişimi dışında hayatlarının birçok noktasında kazanç sağlayacakları hizmetler sunduklarını belirtti. Develioğlu‘na göre Turkcell‘in tercih edilmesinde bu hizmetler önemli rol oynuyor. Develioğlu, “Tüketici güven endeksinin düştüğü ve insanlarda harcama korkusunun arttığı bir dönemde Turkcell olarak birçok farklı sektörü içine alarak düzenlediğimiz kampanyalarla müşterilerimizin yanında olduğumuzu hissettirmeye ve ekonomiye canlılık getirmeye gayret ettik, ediyoruz.” diyerek sözlerini noktaladı.

:: Siz de “bir menü alana bir menü bedava” kampanyasından sık sık faydalananlardan mısınız?
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Turkcell’in Ekonomiye Katkısı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell’in Ekonomiye Katkısı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell’in Ekonomiye Katkısı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "