Turkcell’in İnternet Sitesi Yenilendi


26 Kasım 2013 Salı 07:56
Turkcell’in İnternet Sitesi Yenilendi

Turkcell, ayda 10 milyondan fazla ziyaretçiye ulaşan web sitesinin içerik ve tasarımını baştan sona yeniledi. Kullanıcı deneyimi odaklı yaklaşımla daha sade ve kolay bir arayüze sahip olarak tasarlanan turkcell.com.tr, Turkcell’lilerin hayatını daha da kolaylaştıracak birçok özellikle zenginleşti.

Ziyaretçilerinin yüzde 35’ini mobil internet kullanıcılarının oluşturduğu Turkcell.com.tr yeni yapısıyla bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlardan ziyaret edildiğinde tamamen aynı deneyimin yaşanmasını sağlıyor.

Hattınızla ilgili her şey sizin kontrolünüzde

Müşterilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda yeniden yapılandırılan web sitesini kullanan Turkcell’liler kendilerine özel teklif ve kampanyalarla karşılaşacak, kendi profil fotoğrafları ile kişiselleştirdikleri “Hesabım” bölümünden hatlarıyla ilgili tüm işlemleri yapabilecek, geçmiş faturaları ve güncel kullanımları hakkında detaylı bilgileri özet grafiklerle kolayca inceleyebilecek, “Ana İletişim Hattı” özelliği ile tüm hatlarını bir arada yönetebilecek.

Video izleme alışkanlıklarının her geçen gün daha da güçlenmesiyle birlikte Turkcell.com.tr’nin içeriği de birçok işlem ve özelliğin videolarla anlatıldığı şekilde düzenlendi. Böylece müşteriler yaşadıkları problemleri “Nasıl yaparım?” videolarını izleyerek kolayca çözüme kavuşturabilecek.

İsteyen müşterilerin “Canlı Yardım” bölümünü kullanarak web sayfasından ayrılmadan gerçek bir müşteri temsilcisiyle görüşmesi de mümkün.

Turkcell’lilerin aylık ortalama 50 milyon işlem gerçekleştirdiği Turkcell.com.tr’den servislerin yanı sıra kontratlı ve kontratsız cihazlar da kolayca satın alınabiliyor.

Müşteriler, akıllı arama özelliğiyle istenilen bilgiye ve ürüne en kısa sürede ulaşırken tek tıklamayla tarife, paket ve cihaz karşılaştırması yaparak seçimleri kolaylaştırıp hem bilgiye erişim hem de karar verme aşamasında zaman kazanıyor.

:: Yenilen web sitesini ziyaret ettiniz mi?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
11 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Ay Parçası
Ay Parçası
7 yıl önce

akşam giriş yaptım ve çok beğendim gayet güzel olmuş

SDN Okuru
SDN Okuru
7 yıl önce

olmamış. Çok Kötü..

SDN Okuru
SDN Okuru
7 yıl önce

Bide turkcell app güncelleseler

SDN Okuru
SDN Okuru
7 yıl önce

gayet başarılı

SDN Okuru
SDN Okuru
7 yıl önce

aksam kontör yüklemek için girdim.3 kez kontör yuklemeyi denedim son adımda takılıp kaldı site hep 🙁

balaban6162
balaban6162
7 yıl önce

İşlem yapmadım ama arayüz bana göre muhteşem oldu. Başkalarına kötü gelebilir. Sade tasarım, yani 3D olmayan tasarım modadan kalkıyor, win 8, google gibi hayatımızda herşey sadeleşiyor. Güzel.

ConfickerBelasi
ConfickerBelasi
7 yıl önce

eskisi daha güzeldi otomatik giri vardı böyle çok zahmetli olmuş operamini ile açmışım gibi…

SDN Okuru
SDN Okuru
7 yıl önce

Ne yazık ki eski site hem bilgisayar hemde telefon/tablette gayet kullanışlıydı. Yeni site bilgisayarda hiç ama hiç iyi değil, mobilde ise idare eder düzeyde.

SDN Okuru
SDN Okuru
7 yıl önce

tırt olmuş

SDN Okuru
SDN Okuru
7 yıl önce

çok zorlaşmış aslında önceden daha sade ve kullanışlı gibiydi benim açımdan. az tıklamayla istediğim sayfaya ulaşabiliyordum şimdi daha fazla tıklama ihtiyacı duyuyorum. aslında bana kalırsa sadelik az tıklamayla istediğine ulaşabilmedir bir web sitesinde

SDN Okuru
SDN Okuru
7 yıl önce

Site yapısı çok ama çok kötü olmuş! Buradan ‘çok güzel, başarılı’ diyenler zannediyorum görüntüye takılanlardır! Görüntü değil işleyiş önemlidir… ekran dizaynı çok kötü ve aradığınızı bulmak da zor… Bir bakın otomatik ödeme talimatı verilen ekrana, topu topu birkaç bilgi gireceksiniz ama bir ekrandan fazlası ayrılmış, her bölümde ekranı aşağı yukarı kaydırmak gerekiyor ve söylendiği gibi derli toplu da değil… Yorumlar yapılırken öylesine yapılmasın, bir deneyin bakın işlemlerinizi eskisi gibi çabuk yapabiliyormusunuz! Ekran tasarımı çok büyük..Bu zaten başlı başına sorun…

" Turkcell’in İnternet Sitesi Yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell’in İnternet Sitesi Yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell’in İnternet Sitesi Yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  2. 2 F1 kupasını basan 3D yazıcı kutusundan çıkıyor F1 kupasını basan 3D yazıcı kutusundan çıkıyor
  3. 3 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  4. 4 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  5. 5 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  6. 6 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  7. 7 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  8. 8 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  9. 9 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2
  10. 10 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor