Okunma

Turkcell’in Yeni Yurtdışı Paketleri


15 Kasım 2010 Pazartesi 22:50
Turkcell’in Yeni Yurtdışı Paketleri

Turkcell’in yeni  yurt dışı paketlerinde faturalı hat kullanıcısı Turkcell’liler Amerika’da sadece 50 TL ye, Avrupa‘da sadece 30,3 TL’ye tam 1 ay boyunca 50 dakika rahatça konuşabilecek, İtalya’da ise kaldıkları süre boyunca dakikası sadece 99 kuruştan ucuza bol bol konuşmanın tadını çıkarabilecekler.

Turkcell’in Almanya, İngiltere ve Fransa’da geçerli olan yeni paketiyle; Turkcell faturalı hat müşterileri, bundan sonra sevdikleriyle avantajlı fiyatla konuşmak için  sadece 19TL’ye 1 saat teklifinden bir gün boyunca yararlanabilecek (Turkcell T10 Fiyatı, Özellikleri, Fotoğrafları!).

 

Turkcell’in yeni yurtdışı paketleri.

 

Ayrıca yurtdışında cep telefonlarından internet kullanmak isteyen Turkcell faturalı hat müşterileri yeni paketle, Avrupa ve Amerika’nın yanı sıra Rusya’da da günlük 25TL ye 20MB interneti rahat rahat kullanabilecek.

Turkcell, yurtdışına çıkan müşterilerini, telefonlarını açar açmaz bulundukları ülkede geçerli tarife ve paketlerle ilgili ücretsiz bir mesajla bilgilendiriyor.

:: Bu konu hakkındaki deneyimlerinizi bizimle paylaşın.
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Turkcell’in Yeni Yurtdışı Paketleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell’in Yeni Yurtdışı Paketleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell’in Yeni Yurtdışı Paketleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "