Turkcell’liler Yeni Tarifelerle Yurtdışında da Avantajlı


25 Ağustos 2010 Çarşamba 08:40
Turkcell’liler Yeni Tarifelerle Yurtdışında da Avantajlı

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketlerinden Turkcell, avantajlı ve ihtiyaca yönelik tarifeleriyle müşterilerine yurt dışında da en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. İş ya da tatil için yurt dışında seyahat eden Turkcell’liler çok ucuza çok konuşturan yeni Amerika ve Rusya Paketleri ve internet fiyatını tüm dünyada eşitleyen ve kullandıkça ucuzlayan yeni Data Tarifesi sayesinde Turkcell farkını gittikleri yere beraberlerinde götürüyorlar.

Turkcell’lilere özel avantajlar, ABD, Kanada ve Rusya‘da iletişim ihtiyacını alternatif kanallara gerek duymadan karşılamak için rakipsiz fırsatlar sunarken yeni Data Tarifesi de kademeli ücretlendirme sistemiyle interneti Almanya, Fransa, İtalya, İngiltere, Hollanda, Bulgaristan’dan Yunanistan, İspanya, Suudi Arabistan, Çin, Avusturya, Rusya’ya ve daha pek çok diğer ülkede en ucuza kullanma olanağı sağlıyor.

 

Amerika’da 1 TL’ye, Rusya’da 27 Kuruşa Konuşma İmkanı

Turkcell, ABD ve Kanada’da uluslararası dolaşımda olan faturalı hatlı müşterilerini, 50TL’ye 50 dakika konuşturuyor. Turkcell Amerika Paketi müşterileri böylece, ABD ve Kanada’dan başlattıkları “her yöne” aramalar için dakika başına yalnızca 1 TL ödüyorlar. 30 gün boyunca geçerli ve ücretlendirme periyodu 60 saniye olan paket ABONE AMERIKA yazıp 2222‘ye göndererek hem yurtiçinden hem yurtdışından satın alınabiliyor.

Turkcell, Rusya’da dolaşımda olan bireysel faturalı hatlı müşterilerini de çok avantajlı bir paket tarifeyle konuşturuyor. Rusya Paketi‘ne abone olan Turkcell’liler, 49TL’ye “her yöne” 180 dakika boyunca doya doya konuşabiliyor, Rusya’da bulundukları süre boyunca sesli iletişim için başka bir yol aramak zorunda kalmıyorlar. Dakikası ortalama 27 kuruştan konuşturan Rusya Paketi de tıpkı Amerika Paketi gibi 30 gün boyunca geçerli ve ücretlendirme periyodu 60 saniye. Turkcell’liler bu paketi ABONE RUSYA yazıp 2222’ye göndererek hem yurt içinden hem yurt dışından satın alabiliyorlar.

 

Yeni Data Tarifesi

Yurt dışında data kullanan Turkcell müşterileri, bundan böyle kademeli tarife sistemiyle ücretlendiriliyorlar. Yeni Data Tarifesi, Turkcell farkıyla dünyanın pek çok ülkesinde, operatör farkı olmaksızın aynı fiyatlarla data kullanım avantajı getiriyor.

Data Tarifesi, Turkcell’lilere Almanya’dan Suudi Arabistan’a, Japonya’dan Hollanda, İngiltere, Mısır ve İspanya’ya kadar dünyanın dört bir yanında en ucuza data kullanımı avantajı getiriyor.

 

Yüzde 70 Ucuzladı

Kademeli tarife ile birlikte Turkcell faturalı hat müşterileri ilk 10MB için 14TL/MB;  

10-20MB arası 7TL/MB ve 20 MB üzeri 3,5TL/MB ödüyorlar.  Turkcell’liler bu sayede eskisine göre yüzde 70’e yakın indirim oranlarıyla çok daha avantajlı fiyatlara data kullanımı yapabiliyorlar.

Bununla birlikte yurtdışında data kullanan Turkcell müşterileri, düzenli olarak kullanımları ve data tutarları hakkında bilgi mesajları alıyorlar.

:: Turkcell’in bu yeni uygulamasından yararlanacak mısınız?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Turkcell’liler Yeni Tarifelerle Yurtdışında da Avantajlı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell’liler Yeni Tarifelerle Yurtdışında da Avantajlı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell’liler Yeni Tarifelerle Yurtdışında da Avantajlı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  2. 2 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  3. 3 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  4. 4 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  5. 5 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  6. 6 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  7. 7 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  8. 8 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  9. 9 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
  10. 10 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!