Okunma

Türkiye 3G Teknolojisi İle Tanıştı


30 Temmuz 2009 Perşembe 18:18
Türkiye 3G Teknolojisi İle Tanıştı

Vodafone‘un Türkiye’de uluslararası tecrübesi ile en ileri teknoloji üzerinden sunduğu 3G+ hizmetinden ilk andan itibaren yararlanmak isteyerek ön kayıt yaptıran Vodafone abonesi Semire Oral, 30 Temmuz’a girer girmez saat 00:01 3G+ ile Alanya’da tanıştı. Vodafone Türkiye, aktivasyonu yapılan ilk 3G+ abonesi Semire Oral ile 3G+ farkıyla görüntülü konuşma gerçekleştirdi. Alanya’da tatilde olan Semire Hanım, Vodafone Türkiye’nin bu sürprizi karşısında oldukça heyecanlandığını ve görüntülü konuşma deneyiminden etkilendiğini belirtti.

 

Vodafone Türkiye ilk 3G+ Abonesi ile Görüşmesini Gerçekleştirdi

 

Vodafone Türkiye çalışanları ise yeni nesil iletişim dönemine ayrı bir havayla girdi. 3G+ teknolojisinin saatler gece yarısını gösterirken ticari olarak müşterilere sunulmasıyla birlikte çalışanlar sevinçlerini ve yeni iletişim çağını alkışlarla kutladı. 3G ağlarının ve mobil genişbant internetin hizmete girmesiyle birlikte Vodafone Türkiye aboneleri 3G+ teknolojisinden Vodafone farkıyla yararlanmaya başladılar.

:: 3G hayatınızı değiştirdi mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Türkiye 3G Teknolojisi İle Tanıştı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türkiye 3G Teknolojisi İle Tanıştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türkiye 3G Teknolojisi İle Tanıştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "