Okunma

Cloud Computing Hayatınızı Nasıl Değiştirecek?


24 Kasım 2010 Çarşamba 15:30
Cloud Computing Hayatınızı Nasıl Değiştirecek?

Bilgisayar teknolojisinin geleceği olarak nitelendirilen cloud computing (bulut bilişim) hakkında neler bildiğinizi hiç düşündünüz mü?(Herkes İçin Cloud Computing Rehberi)

Windows Live Messenger ve Office 2010 ile birlikte farkında olmadan kullandığımız cloud computing gelecekte, eğlenceden iş sektörüne kadar her yerde hayatınızın bir parçası olacak.

Türkiye Bu sistemde Yetkin Olmak İçin Neler Yapmalı?

Peki, günümüzdeki bilgisayarlardan cloud computing sistemlerine geçiş hangi aşamalarla olacak? Cloud computing nasıl tanımlanabilir? İş hayatında bu sistemlere geçerseniz hayatınız nasıl değişecek?

Tüm bu önemli sistemlerin cevaplarını, Microsoft‘un cloud computing uzmanı Rick Bakken ile konuştuk. Firmayla 18 yıldır çalışan ve Microsoft’un datacenter ve cloud computing sistemlerini kuran Bakken ile özel bir röportaj gerçekleştirdik. 

 

:: Cloud computing sistemleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Bu teknolojiye geçmek istiyor musunuz?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cloud Computing Hayatınızı Nasıl Değiştirecek? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cloud Computing Hayatınızı Nasıl Değiştirecek? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cloud Computing Hayatınızı Nasıl Değiştirecek? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "