Okunma

Türkiye’nin yeni online seyahat platformu: Tripoki


18 Nisan 2018 Çarşamba 12:15
Türkiye’nin yeni online seyahat platformu: Tripoki

Türkiye’nin yeni online seyahat platformu Tripoki bugün kullanıma sunuldu. Seyahat severler için geliştirilen Tripoki, sunduğu imkanlar ile dikkat çekiyor.

Tripoki nedir? Neler sunuyor?

Tripoki, kullanıcılarının tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra dünyanın dört bir ucundan farklı etkinliklere bilet ve etkinlik paketi alma imkanı da sunuyor. Ayrıca Tripoki ile ilk kez seyahat ürünleri “sepet” mantığı ile sunuluyor.

Tripoki’nin sepet özelliği sayesinde kullanıcılar, farklı sitelere yönlendirilmeden ulaşım, konaklama, transfer ihtiyaçlarını tek bir sepette toplayarak, kolayca tek seferde satın alabiliyor. Tripoki aynı zamanda yine bir ilk olarak tüm kredi kartı sahiplerine 9’a kadar dilediği sayıda taksit imkanı da sunuyor.

Tripoki

:: Online seyahat platformlarını kullanıyor musunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Türkiye’nin yeni online seyahat platformu: Tripoki konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türkiye’nin yeni online seyahat platformu: Tripoki ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türkiye’nin yeni online seyahat platformu: Tripoki ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "