Okunma

Türkiye’nin en genç dahisinden yapay zeka kursu!


13 Mart 2018 Salı 15:34
Türkiye’nin en genç dahisinden yapay zeka kursu!

Son yılların en çok konuşulan teknolojik ve bilimsel gelişmelerinden biri yapay zeka. Bilgisayarlar ve akıllı telefonların işlemcileri sayesinde daha da hayatımıza dokunmaya başlayacak olan yapay zekanın ne olduğunu ve nasıl geliştirildiğini öğrenmek istiyor musunuz? Cevabını evet ise size harika bir haberimiz var! Udemy ile sadece 27.99 TL’y yapay zeka eğitimi alabilirsiniz! 

Yapay zeka konusunda kendinizi geliştirin!

Yapay zeka, veri bilimi, sinir ağları ve derin öğrenme algoritmaları ve kavramlarını projeler üzerinden öğrenebilirsiniz. Üstelik bu kursu, Türkiye’nin dahi çocukları arasında yer alan Eray Aktokluk ile öğrenme fırsatı sadece 27.99 TL fiyat ile sizin olabilir! Türkiye’ye küçük yaşta altın ödüller kazandıran Eray, şimdi bilgilerini Udemy aracılığı ile sizlerle paylaşıyor. Peki bu kurs ile neler öğreneceksiniz?

 • Birçok farklı yapay zeka algoritmalarını kullanarak uygulamalar üretebileceksiniz
 • Python 3 kullanarak gerçek dünya problemlerini yapay zeka ile çözebileceksiniz
 • Yapay sinir ağları (Artificial Neural Networks) üzerine uygulama geliştirebileceksiniz
 • K-NN, Naive Bayes, Decision Trees ve SVM sınıflandırma algoritmalarını öğreneceksiniz
 • Derin öğrenme (Deep Learning) uygulamaları geliştirebileceksiniz
 • Python’da resim ve metin sınıflandırma uygulamaları yazabileceksiniz
yapay zeka

Temel seviyede matematik bilginiz varsa, bu kursu almak ve yapay zekaya giriş için ihtiyacınız olan başka bir koşul yok. Bu konuda avantajlı olmak isteyenler için ise başlangıç seviyesinde Python 3 bilgisi bir bonus olacaktır. Tek yapmanız gereken şey, kursu satın almak ve sonrasında bu sonsuz dünyaya giriş yapmak.

Yapay zeka uygulamaları geliştirmek isteyenler, bu konuda deneyim kazanmak ve bilgi birikimi yapmak isteyenler için bu kurs kaçırılmaması gereken bir fırsat. Bu kursu satın alarak, geleceğin en önemli kavramlarından biri olacak yapay zeka dünyasına sağlam temellerle giriş yapabileceksiniz.

Udemy’nin sizlere sunduğu bu fırsat, 4.5 saatlik video içeriği, 5 yardımcı kaynak, bitirme sertifikası, ömür boyu ve istediğiniz her yerden erişim gibi kolaylıklar ve imkanlar sunuyor.

:: Udemy’nin fırsat dolu kursları ile kendinizi geliştirin!
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Türkiye’nin en genç dahisinden yapay zeka kursu!”

 1. Anonim dedi ki:

  çocuk uzay maşallah

 2. Nurettin dedi ki:

  ihtiyacım yok fakat destek için satın aldım

  1. Akif Kemal Aksu dedi ki:

   nasıl hocam peki hiç bilmeyen çaylak birisine göre uygun mu?

" Türkiye’nin en genç dahisinden yapay zeka kursu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türkiye’nin en genç dahisinden yapay zeka kursu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türkiye’nin en genç dahisinden yapay zeka kursu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "