Okunma

Türkiye’nin En İyi Eğitim Sitesi Belirlendi


26 Eylül 2010 Pazar 16:55
Türkiye’nin En İyi Eğitim Sitesi Belirlendi

Türkiye Bilişim Derneği tarafından bu yıl 27’incisi düzenlenen Ulusal Bilişim Kurultayı’nda Hizmet Ödülleri’nin sahipleri belirlendi. İnternet ortamında özgün içerikli bir mesleki gelişim ve paylaşım platformu sunan Vitamin Öğretmen, Türkiye Bilişim Derneği tarafından “En İyi Eğitim Sitesi” seçildi.

 

Sebit’ten yapılan yazılı açıklamaya göre, Türkiye Bilişim Derneği tarafından bu yıl 27’incisi düzenlenen Ulusal Bilişim Kurultayı’nda “En İyi Eğitim Sitesi” Vitamin Öğretmen aldı. Önceki akşam düzenlenen ödül töreninde konuşan, Sebit Uygulama Eğitim Genel Müdür Yardımcısı Sadi Türeli, “Dünya çapında gerçekleştirilen eğitim atılımları, öğretmen odaklı ilerlemektedir. Vitamin’i öğrenci ve öğretmen faydası için geliştirmiştik, Vitamin Öğretmen’i ise, eğitimde dönüşümü sağlayacak olan öğretmenlerimize özel sunuyoruz. Vitamin Öğretmen ile, öğretmenlerimizin mesleki yetkinliklerini geliştirmek amacıyla, onların katkısı ve paylaşımı ile anlamlı hale gelen bir ortam hazırladık” ifadelerini kullandı

:: Vitamin Öğretmen sitesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Türkiye’nin En İyi Eğitim Sitesi Belirlendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türkiye’nin En İyi Eğitim Sitesi Belirlendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türkiye’nin En İyi Eğitim Sitesi Belirlendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "