Okunma

Türkiye’nin Gülen Yüzü Olun


15 Temmuz 2009 Çarşamba 12:54
Türkiye’nin Gülen Yüzü Olun

Benzersiz eğlence misyonuyla, tüketicilere kendilerini daha iyi hissettirecek ve eşsiz bir eğlence deneyimi sunacak ürünlerin yanı sıra film, müzik, oyun gibi alanlarda içerik de geliştiren Sony, küresel ekonomik kriz gündeminde tüketicilerinin daha iyimser bir bakış açısına sahip olmaları amacıyla bu yaz tüm Türkiye’yi kapsayan bir “gülümseme seferberliği” başlatıyor. Eğlence dolu bir dünya yaratmaya odaklanan Sony, fotoğraf çekmeyi bir tutku haline dönüştüren dijital fotoğraf makinesi markası Cyber-shot ve onun Gülümseme Deklanşörü (Smile Shutter) özelliğinden ilham alarak oluşturduğu yepyeni bir projeyi hayata geçiriyor.

Cyber-shot‘ın gülme eylemini mucizevî bir şekilde ele alan ve insanın en değerli anlarından biri olan içten bir gülümsemenin sonsuza kadar saklanmasını sağlayan Gülümseme Deklanşörü teknolojisinden ilham alınarak hazırlanan turkiyeningulenyuzleri.com sitesi tüm dünyanın önünde Türkiye‘nin en güzel gülen yüzlerini ortaya çıkaracak.

 

Türkiye’nin gülen yüzleri projesi, önümüzdeki dönemde Cyber-shot’ın yanı sıra Sony’nin diğer yenilikçi marka ve konseptleri doğrultusunda tüketicilere gülmenin ve gülümsemeyi paylaşmanın önemini farklı açılımlarla anlatmaya devam edecek.  

 

turkiyeningulenyuzleri.com internet sitesine girip üye olan ve gülümseyen bir fotoğrafını ekleyen ziyaretçiler, hem Türkiye‘nin en güzel gülen yüzü olmak için yarışıyor, hem de diğer yüzlere oy kullanabiliyor. Oy toplarken de, oy verirken de hediye kazanma şansı yakalıyor. 3 ay sonunda Türkiye‘nin en güzel yüzü seçilen kişi, Cyber-shot HX1 kazanıyor. Ayrıca her ayın en güzel gülen yüzü Cyber-shot W270, her hafta arkadaşına fotoğraf veya davet gönderen 100. kişi Cyber-shot S930 ve her hafta oy kullanan 100. kişi de Sony dijital fotoğraf çerçevesi kazanacak.

Tüm Türkiye‘de gülmenin önemini hatırlatıp, gülen kişi sayısını artırmayı hedefleyen “Türkiye’nin gülen yüzleri” projesi aynı zamanda çeşitli şehirleri kapsayan bir “roadshow” ile devam edecek. Türkiye‘nin dört köşesinde, farklı şehirlerde kurulacak stantlar tüketicileri güldürecek ve isteyenlerin gülen fotoğrafları çekilerek siteye yüklenecek.

:: Bu yarışmayı nasıl buldunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Türkiye’nin Gülen Yüzü Olun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türkiye’nin Gülen Yüzü Olun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türkiye’nin Gülen Yüzü Olun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "