Okunma

Türkiye’nin gururu Space Soldiers dağılıyor mu?


27 Haziran 2018 Çarşamba 10:00
Türkiye’nin gururu Space Soldiers dağılıyor mu?

Elde ettiği başarılarla hepimizi sevindiren ,ünlü CS GO takımımız Space Soldiers, ortaya çıkan bilgilere göre bizlere veda ediyor. Tüm oyuncular kendi sosyal medya hesaplarında olan profil fotoğraflarını siyah yaparak söylentileri başlattı. İlk başlarda önemli bir olaya dikkat çekmek veya sosyal sorululuk projesi olarak geçen olay, düşünüldüğünden çok daha fazlası olabilir. Ortaya çıkan bulgulara göre, CS GO efsanesi haline gelen Space Soldiers dağılıyor.

Space Soldiers bizlere veda ediyor!

Öncelikle henüz resmi bir açıklamanın gelmediğini söyleyelim. Oyuncular takımın dağıldığına dair çok net kanıtlar sunmasına rağmen, net bir şey söyleyebilmek için bu açıklamayı beklemek gerekiyor. Engin Küpeli, Çağatay Sedef, Buğra Arkın, Ahmet Karahoca ve Engin Kor’dan oluşan takım kadrosu profillerini karartmalarının ardından, Twitter hesaplarında bulunan açıklama kısmından @spacesoldiers ifadesini kaldırdılar.

Yine sosyal medya üzerinde bazı takım oyuncularının iş aramaya yönelik yazıları ve ifadeleri bu dev takımın yolun sonuna geldiğinin kesin kanıtı oldu. Bakalım resmi açıklama ne zaman yapılacak?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Türkiye’nin gururu Space Soldiers dağılıyor mu?”

 1. Sıpa solcır dedi ki:

  sıpeys solcırs ne lan. Oyun Amerikan , Lisan Amerikan , Kültür Amerikan eee neymiş gurur Türkiye’nin. Bence en büyük Gurur Amerikan Emperyalistlerinin. Çalışıp çabalayıp koca dünyayı bir ahır gibi yönetiyorlar.

 2. Ahmet Tutak dedi ki:

  çok üzüldüğüm haberlerden bir tanesi başka takımmı var bizi yurt dışında temsil edecek.

 3. Mustafa dedi ki:

  Xantares fotoğrafını siyah yapmadı hala ss fotosu duruyor ss i takip ediyor diğerleri yaptığı için onlar yazılmış.

 4. annttiigs dedi ki:

  Engin Küpeli, Çağatay Sedef, Buğra Arkın, Ahmet Karahoca ve Engin Kor takim kadrosu diye bahsedilmis. Ama takimin neredeyse herseyi olan Ismail Can’dan bahsedilmemis. Xantares’i buraya yazmamak falan cidden fantastik derecede unutkanlik gerektirir.

  1. Hikmet dedi ki:

   Xantares Profilini siyah yapmadı çünkü

" Türkiye’nin gururu Space Soldiers dağılıyor mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türkiye’nin gururu Space Soldiers dağılıyor mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türkiye’nin gururu Space Soldiers dağılıyor mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "