Okunma

Türkiye’nin ilk Astrobiyoloji konferansı başlıyor!


19 Haziran 2017 Pazartesi 06:00
Türkiye’nin ilk Astrobiyoloji konferansı başlıyor!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTU), bünyesinde barındırdığı Biyoloji ve Genetik Topluluğu ile 1986 senesinden beri Fizik bölümü öğrencileri ile Türkiye’nin en köklü Amatör Astronomi Topluluğu ile birlikte ortaklaşa olarak bu sene Türkiye’nin ilk Astrobiyoloji konferansını düzenleyecekler.

Türkiye’nin ilk Astrobiyoloji konferansı başlıyor

ODTU bünyesindeki bu iki önemli topluluğun düzenlediği ilk Astrobiyoloji konferansı, 18 Kasım 2017 tarihinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi‘nde gerçekleşecek.

17-06/19/19149162_10154670253770737_5153088724458500721_n.jpg

Bu tür bilimsel etkinlikler, ODTÜ Kültür İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak Fizik bölümü binası içerisinde yer alan topluluk odasında devam ettirmektedir.

Bu tür topluluğun üyelerini ise başta ODTÜ öğrencileri ve akademisyenleri olmak üzere gökbilim meraklıları oluşturmaktadır. 

Etkinliğin “ücretli mi, ücretsiz mi” olacağı henüz belli değil. Astrobiyoloji Konferansı‘nın resmi sayfasına buradan ulaşarak tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

:: ODTÜ’nün 1. Astrobiyoloji konferansına katılacak mısınız?
yazarTayfun Kumaş

Yaptığı modlar ve Türkçe yamalar ile sektörde adını duyuran Tayfun'un yeni durağı ShiftDelete.Net oldu. Tayfun, damarlarına kadar Grand Theft Auto serisini hisseder ve bilim, teknoloji ve oyuna bayılır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Türkiye’nin ilk Astrobiyoloji konferansı başlıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türkiye’nin ilk Astrobiyoloji konferansı başlıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türkiye’nin ilk Astrobiyoloji konferansı başlıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "