Okunma

Türkler Ofansif Oynamayı Seviyor


01 Haziran 2015 Pazartesi 17:30
Türkler Ofansif Oynamayı Seviyor

Ülkemizde de sevilerek oynanan mobil menajerlik oyunu Top Eleven hakkında bazı ilginç bilgiler yayınlandı.

Top Eleven tarafından yayınlanan bilgilere göre oyunu aktif olarak oynayan Türk menajerler, oynadıkları maçların çoğunu canlı olarak takip ediyorlarmış.

Rakip takım üzerine baskı kuran ofansif ve sert bir futbol mantalitesine sahip olan Türk menajerlerin çoğunluğu ataklarını sağ kanat üzerinden geliştirirken, defansı ise ikinci planda tutuyorlarmış.

Antrenman konusunda, Top Eleven‘ın yoğun olarak oynandığı diğer ülkelerden geri olan Türk oyuncular, uzun pas stilini benimsemiş durumdalar.

15-06/01/te2015-logo-with-background.jpg

Avrupa’da ki diğer oyuncu kitlesiyle karşılaştırıldığında Fransız, İspanyol ve Türk menajerlerin taktik mantalitesi birbirini andırırken, İngilizler ise adam adama markaj ve rakibe göre oyun sistemiyle diğer oyunculardan ayrılıyor.

Yetkililer, Türk menajerlerin taktik değiştirmeyi sevmediğini, 11’ine olabildiğince sadık olduğunu ve zorunlu kalmadıkça bu anlayışlarından ödün vermediklerini de söylüyor.

:: Siz Top Eleven’da nasıl bir taktikle oynuyorsunuz?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Türkler Ofansif Oynamayı Seviyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    2-5-3 şaşmam.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Uğraşmak istemediğimizden oyuncu değiştirmiyoruz, antreman yaptırmıyoruz ve Osmanlı mantığıyla Allah ne verdiyse bama güme saldırıyoruz 😀

  3. kujinakata dedi ki:

    Jeton sýkýntýsý olduðu için ( 50 jeton verip alamadýðým zamanlar oldu ) ben 3-3-2-2 oynuyorum sað ve sol için ayrý ayrý as ve yedek oyuncu almama gerek kalmýyor tabi mc deki 2 oyuncu defansif özellikli ort saha olmak kaydýyla

" Türkler Ofansif Oynamayı Seviyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türkler Ofansif Oynamayı Seviyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türkler Ofansif Oynamayı Seviyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "