Okunma

Türkler Ünlü Yarışçının Sitesinin Hackledi


08 Mart 2010 Pazartesi 13:00
Türkler Ünlü Yarışçının Sitesinin Hackledi

Bir yanda, dünyaca ünlü ralli ve Drift yarışçısı Ken Block, öteki yanda ise modifiye Şahin sevenler derneği. Bu iki uç isim çok ilginç bir olayla bir araya girdi. Dünyanın en iyi 50 yarışçısından biri sayılan Block‘un sitesi geçtiğimiz günlerde Türk sanal korsanlar tarafından hacklendi.

Saldırı gerçekleştiren grup, Türkçe olarak Ken Block‘a meydan okudu. Bununla da yetinmeyen grup Şahin marka bir arabayla çekilmiş olan Drift görüntülerini ünlü yarışçının sitesine yerleştirdi.

Pahalı araba yerine Şahin’le yarış tavsiyesi verdiler

Siteye girenler ise Türk yarışçılar tarafından konulmuş, meydan okuma yazısıyla karşılaştılar. Anlaşılan Şahin sevenler, Block’un pahalı arabalarla yaptığı şovları yetersiz bulmuştu.

Bu yüzden, ünlü yarışçıya bir de Şahin arabayla şov yapması için meydan okudular. Block‘un sitesi olay üzerinden bir gün geçmesine rağmen hâlâ düzelmedi.

:: Ken Block’un başına gelen bu talihsiz olayla ilgili yorumlarınız nedir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Türkler Ünlü Yarışçının Sitesinin Hackledi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türkler Ünlü Yarışçının Sitesinin Hackledi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türkler Ünlü Yarışçının Sitesinin Hackledi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "