Okunma

Rıdvan’ın Takımı Del Piero’ya Karşı


09 Aralık 2010 Perşembe 10:40
Rıdvan’ın Takımı Del Piero’ya Karşı

Vodafone düzenlediği özel bir organizasyonla dünya çapındaki amatör şirket takımlarını biraraya getirmeyi hedefliyor. Bu sabah ülkemizde yapılan toplantıda tanıtılan Vodafone Kupası  ünlü futbol adamlarını da yarıştıracak.

Vodafone‘un İş Ortağım tarifesinde bulunan kişilerin katılabileceği turnuva da Türk Vodafone takımının koçluğunu Rıdvan Dilmen üstlenecek.

 

 

Bir Yıllık İletişim Bedava

Ülkemizde yapılan maçlarda başarı gösteren ilk iki takım Vodafone Abu Dhabi turnuvasına katılacak. Rıdvan Dilmen‘in turnuvadaki rakiplerinden biri ise ünlü İtalyan futbol Alessandro Del Piero olacak.

Turnuvada ilk 10’a kalan Türk takımları, Rıdvan Dilmen ile tanışma yemeği yiyecekler. Birinci takım Laureus Spor ödülleri gecesine katılacak.  Vodafone ilk 10’a giren tüm takımların bir yıllık iletişim masraflarını da karşılayacak.

Turnuvaya katılmak için bu adrese başvurabilirsiniz.

:: Turnuvaya katılmayı düşünüyor musunuz?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Rıdvan’ın Takımı Del Piero’ya Karşı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Rıdvan’ın Takımı Del Piero’ya Karşı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rıdvan’ın Takımı Del Piero’ya Karşı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "