Okunma

TURP Noktalarında Avea Mobil Ödeme Devri


12 Şubat 2012 Pazar 11:47
TURP Noktalarında Avea Mobil Ödeme Devri

Yenilikçi ve avantajlı kampanyaları, birbirinden güçlü markalarla yaptığı işbirlikleri ile alışverişi keyfe dönüştüren Avea, Global Payment’ın TURP terminalleri aracılığı ile yüzlerce restoran ve süpermarkette, Avea Mobil Ödeme ile müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak.

Yapılan iş birliği ile; Avea aboneleri, Avea Mobil Ödeme logosunu gördükleri anlaşmalı TURP noktalarında, başka ödeme aracına gerek duymadan, cep telefonları aracılığı ile telefon numaralarını ve TURP şifrelerini girerek, ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

Mobil ödeme yapan abonenin alışveriş bedeli; faturalı hatlarda fatura tutarına yansırken, faturasız hatlarda ise TL bakiyesinden düşülüyor. Ödemenin ardından işlemin tamamlandığına ilişkin bir bilgilendirme SMS’i de aboneye iletiliyor.

Avealılar; TURP boşluk ad-soyad bilgilerini yazıp 8877’e göndererek kolayca TURP servisine kayıt olabiliyor. TURP hesabı açıldıktan sonra ise; Avea Mobil Ödeme ile işlem yapmaya başlamak için; 8044’e TURP yazıp gönderilmesi yeterli oluyor. Servisten faydalanmak isteyen Avea müşterilerinin, telefon ya da SIM kartlarını değiştirmeleri de gerekmiyor.

Avea Mobil Ödeme ile ilgili detaylı bilgiye;

www.avea.com.tr
facebook/avea
twitter.com/avea adreslerinden ulaşabilirsiniz.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TURP Noktalarında Avea Mobil Ödeme Devri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TURP Noktalarında Avea Mobil Ödeme Devri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TURP Noktalarında Avea Mobil Ödeme Devri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "