Okunma

Turuncu Kutu Parçalanıyor


07 Mart 2008 Cuma 22:00
Turuncu Kutu Parçalanıyor
Half-Life serisi ile tanınan Valve, geçtiğimiz sonbahara Portal, Team Fortress 2 ve Half-Life 2: Episode 2 oyunlarını barındıran The Orange Box ambalajıyla damgasını vurmuştu. FPS severler için eğlencenin doruk noktası olan bu paket, firmanın açıklamasına göre yakın zamanda parçalanıp ayrı oyunlar olarak da bulunabilecek.

Henüz resmi fiyatlandırma olmasa da, The Orange Box oyunlarının başlı başına satılma tarihi 9 Nisan olarak belirlenmiş durumda. Diğer yandan, Portal‘ın, Team Fortress 2 ve HL2: Episode 2 oyunlarından biraz daha düşük fiyatlı olacağını tahmin etmek zor değil.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Valve
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Turuncu Kutu Parçalanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turuncu Kutu Parçalanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turuncu Kutu Parçalanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "