Okunma

TÜTED ve Turkcell Deneyim Merkezi Açtı


19 Ağustos 2013 Pazartesi 14:00
TÜTED ve Turkcell Deneyim Merkezi Açtı

Son yıllarda önemli bir konu haline gelen kullanıcı deneyimi ile ilgili birçok firma özel merkezler açıyor. Bu firmalardan biri olan Turkcell, Tüm Telekomünikasyon İş Adamları Derneği TÜTED, ile işbirliği yaparak İstanbul Teknik Üniversitesi’nde, Kullanıcı Deneyimi ve Uygulamalı Telekomünikasyon Eğitim ve Test Merkezi’ni hayata geçiriyor.

Mekezin açılışı bugün İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi’nde düzenlenen bir basın toplantısı ile yapıldı. Toplantıya aralarında TÜTED Başkanı Adil Zafer Müftüoğlu, İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Eşref Adalı, Turkcell Kurumsal İletişim ve İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler, İTÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik ve BTK Başkanı Dr. Tayfun Acarer katıldı.

ShiftDelete.Net kamerasına açıklamalarda bulunan Turkcell Kurumsal İletişim ve İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler şunları söyledi:     

:: Bu tip merkezlerin açılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?    
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TÜTED ve Turkcell Deneyim Merkezi Açtı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TÜTED ve Turkcell Deneyim Merkezi Açtı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TÜTED ve Turkcell Deneyim Merkezi Açtı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "