Okunma

Tweet’ler Direkt Mesaj İle Gönderilebilecek


13 Kasım 2014 Perşembe 12:40
Tweet’ler Direkt Mesaj İle Gönderilebilecek

Twitter her geçen gün kendini yenileyerek kullanıcılarının daha kolay paylaşım yapabilmesi ve içerik oluşturabilmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Bu konuda önümüzdeki günlerde de pek çok yeniliği hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Twitter’in blog sayfasında yapacağı yenilikler hakkında yapılan açıklamaya göre kullanıcıların günlük olarak takip edemediği zamanlarda da neleri kaçırdığını bir kaç dakika içerisinde kullanıcının ilgili konularını göz önüne getirmek için çalışma yaptıkları bildirildi.

Buna ek olarak “Direkt Mesaj” bölümünde de yenilikler olacağını bildiren Twitter geliştiricileri, önümüzdeki hafta içerisinde  yazılan twittleri orjinal hali ile diğer kullanıcılara direkt mesaj yolu ile paylaşıma açılacağını hakkında bilgiler verildi. 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Tweet’ler Direkt Mesaj İle Gönderilebilecek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    DM iyice spam manyağı olacak desenize. Toplu olarak silem imkanı da yok. İyi ce çorbaya çevirecekler.

" Tweet’ler Direkt Mesaj İle Gönderilebilecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tweet’ler Direkt Mesaj İle Gönderilebilecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tweet’ler Direkt Mesaj İle Gönderilebilecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "