Okunma

Tweetstorm ile karakter sınırı kalmayacak!


11 Eylül 2017 Pazartesi 08:00
Tweetstorm ile karakter sınırı kalmayacak!

Twitter’ın bir süredir üzerinde çalıştığı yeni özelliği Tweetstorm hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. 140 karakter limiti ile kimi zaman eleştirilen ve arka arkaya tweet atma konusunda pratik olmayan sistem, bu özellik ile daha efektif olacak.

17-09/11/tweetstorm.jpg

Tweetstorm nedir?

Twitter’ın üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü Tweetstorm, özellikle yoğun paylaşım yapanlar ve aforizma yazanların bir hayli işine yarayacaktır. Tweetstorm özelliği ise tek seferde arka arkaya tweet atabilmenizi sağlayacak. Bu şekilde de 140 karakter limitine takılmadan uzun ve arka arkaya paylaşımlar yapılabilecek.

Twitter’ın bu özelliği henüz test aşamasında ancak ortaya çıkan ilk ekran görüntüleri ile uygulamanın bu özelliği nasıl kullanacağı da büyük oranda netleşmiş oldu. Tweetstorm özelliğinin ilk olarak kısıtlı bölgelere verileceği ve sonrasında ise genel kullanıma sunulacağı belirtilmekte. 

:: Twitter’ı ne sıklıkla kullanıyorsunuz?

 

 
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tweetstorm ile karakter sınırı kalmayacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tweetstorm ile karakter sınırı kalmayacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tweetstorm ile karakter sınırı kalmayacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "