Okunma

Twisted Metal’in İlk İnceleme Puanları


16 Şubat 2012 Perşembe 05:30
Twisted Metal’in İlk İnceleme Puanları


G4 TV ile Eat Sleep Play arasında soğuk savaş yaşanıyor

Twisted Metal‘in ilk inceleme puanları gelmeye başladı. Yapımın Metacritic ortalamasına baktığımızda 79 gibi biraz düşük görünen bir rakamla karşılaşıyoruz.

Twisted Metal‘e en düşük puanı 60 olarak G4 TV adlı inceleme sitesi vermiş. Fakat incelemeye göz attığınızda, incelemeyi yapan editörün oldukça ağır ve neredeyse hakaret boyutuna ulaşan cümlelerle ypaıma saldırdığını görebilirsiniz.

David Jaffe (Twisted Metal’in baş yapımcısı) ise Twitter üzerinden bu inceleme ile ilgili yazdığı yazıda, eleştirilere her zaman açık olduklarını fakat hakaret boyutunda aşağılamalarla karşılaşmak konusunda sıkıntıları olduğunu bu yüzden de oyunu inceleyen kişinin yeterliliğinin tekrar gözden geçirilmesi gerektiğini belirtti.

Sözü daha fazla uzatmadan sizlere Twisted Metal‘in aldığı inceleme notlarını sunalım.

IGN – 90
Digital Chumps – 90
Game Informer – 85
UGO – 83
GameTrailers – 81
GamesRadar – 80
Cheat Code Central – 76
Joystiq – 70
Destructoid – 70
G4 TV – 60

:: Twisted Metal’in inceleme notları hakkında ne düşünüyorsunuz? Tıklayın, forumumuzda tartışalım.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twisted Metal’in İlk İnceleme Puanları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twisted Metal’in İlk İnceleme Puanları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twisted Metal’in İlk İnceleme Puanları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "