Okunma

Twitpic İntikam İçin Sahte Twitter Açtı


11 Ağustos 2011 Perşembe 09:30
Twitpic İntikam İçin Sahte Twitter Açtı

Son günlerde sahte teknoloji ürünleri kendilerine özel bir pazar oluşturmaya başladı. 

Kısa süre önce Twitter‘ın da sahtesi ya da internet diliyle klonu yayın hayatına  başladı. Ancak bu sitenin arkasında aslında daha derin meseleler var.

Heello adlı sitenin arkasında geçtiğimiz haftaya kadar popüler olan başka bir güç bulunuyor. Twitpic adlı site, Twitter’a verdiği tweet‘lere fotoğrafları ekleme fikrinin intikamını almak istiyor.

Geçtiğimiz günlerde devreye giren Twitter‘lara fotoğraf ekleme özelliğiyle birlikte yforg ve twitpic artık kullanılamaz hale gelmişti.

Twitter İle Yarışacak Sistem

Heello adlı sitenin en ilginç yanıysa Facebook ve Twitter‘a entegre olması. Buraya girdiğiniz iletiler doğrudan diğer sosyal ağlarınızda gözükebiliyor.

Sahte Twitter‘da ise tweet atmak yerine ping‘lemek bulunuyor. Retweet ise echo adıyla kullanılıyor. Ancak sahte Heello sadece bir sahte Twitter olarak kalmayacak.

Yeni projelerle birlikte bu site Twitter‘ı zor durumda bırakacak. Yapımcıların açıklamasına göre, çok yakında sitede video ve SMS desteği de bulunacak.

:: Sizce Twitpic, Twitter’dan intikamını alabilecek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Twitpic İntikam İçin Sahte Twitter Açtı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    kullanıcı adımı alayım yetırım olsun belki kullanırım 🙂

  2. SDN Okuru dedi ki:

    40 Yapaaaar!

" Twitpic İntikam İçin Sahte Twitter Açtı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitpic İntikam İçin Sahte Twitter Açtı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitpic İntikam İçin Sahte Twitter Açtı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "