Twitter bildirimleri artık rahatsız etmeyecek


07 Ağustos 2019 Çarşamba 11:55
Twitter bildirimleri artık rahatsız etmeyecek

WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamalarında bildirimleri belirli bir süre boyunca sessize almak mümkün. Benzer şekilde Twitter uygulamanın tüm bildirimlerini belirli bir süre boyunca susturmanıza imkan tanıyan yeni bir özelliği test ediyor.

Jane Manchun Wong isimli bir Twitter kullanıcısı uygulamanın test sürümünde, bildirimler sekmesinin sağ üst köşesine yerleştirilen zil şeklinde bir buton olduğunu fark etti.

Twitter bildirimleri sessize almanızı sağlayacak

Bu butona dokunduğunuzda 1 saatten 12 saate kadar üç farklı seçenek sunuluyor. Bu sayede bildirimlerin sizi rahatsız etmesinin önüne geçebiliyorsunuz. Bildirimleri susturduğunuzda, üst sekmede ve bildirim kısmında birikmeye devam ediyor.

Yani, uygulamayı sessize alıyorsunuz. İşiniz bittiğinde Bildirim sekmesinden tüm bildirimleri görebileceğiniz gibi onları yanıtlama imkanı da bulabileceksiniz.

Twitter bildirimleri artık sizi rahatsız etmeyecek

Bu butona dokunduğunuzda iletileri 12 saat boyunca susturmanıza olanak tanıyor. Deneysel özelliklerin hiç bir zaman son kullanıcı ile buluşacağına dair garantisi bulunmuyor. Ancak, bildirimleri sessize alma düğmesi, Twitter’ın diğer sosyal ağların ve teknoloji devlerinin sosyal medyadaki tükenmişliği önleme tekliflerine vereceği cevap olabilir.

Facebook ve Google son dönemde kullanıcıların uygulama üzerinde geçirdikleri vakti kontrol altına alabileceği özelliklerine kullanıma sundu. Bu kapsamda sosyal medya bağımlılığının oluşmasının önüne geçilmek isteniyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter bildirimleri artık rahatsız etmeyecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter bildirimleri artık rahatsız etmeyecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter bildirimleri artık rahatsız etmeyecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  2. 2 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  3. 3 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  4. 4 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  5. 5 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  6. 6 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  7. 7 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  8. 8 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
  9. 9 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
  10. 10 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!