Okunma

Karşınızda Twitter Sülalesi!


16 Mart 2009 Pazartesi 08:36
Karşınızda Twitter Sülalesi!

Nisan ayının ortasında Amsterdam’da gerçekleştirilecek olan The Next Web etkinliğindeki sunumlardan biri Twitter’a ayrılmış durumda. Bu sunumda Twitter servisleri olarak tanımlanan, diğer online servislerle etkileşimli hale getiren Twitter ekosistemi de tanıtılacak.


Twitter servisleri yükselişte.

Twitter ekosisteminde toplam kaç site ve servis var bir çırpıda saymak mümkün değil ama Twitter API‘sini kullanan onlarca servisin neler olduğunu ve neden Twitter’ın bu denli popüler olduğunu anlayabilmeniz için yazı içerisinde kullandığımız resme bakmanızı öneririz. Orada gördüğünüz her logo, Twitter ekosisteminin farklı bir üyesini işaret ediyor.

:: Twitter’a üye misiniz?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Karşınızda Twitter Sülalesi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Karşınızda Twitter Sülalesi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Karşınızda Twitter Sülalesi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "