Twitter Fleets hatalarıyla birlikte geldi!


23 Kasım 2020 Pazartesi 12:30
Twitter Fleets hatalarıyla birlikte geldi!

Twitter tarafından getirilen en son yenilik olan Fleets, bir hayli bug barındırıyor gibi görünüyor. TechCrunch’ın bildirdiği habere göre normalde 24 saatte silinmesi gereken hikayeler daha uzun süre profilinizde görünür olarak kalabiliyor. Ayrıca herhangi birinin sizin paylaştığınız hikayeyi görmesi veya indirmesi durumunda da bildirim gelmiyor.

Twitter Fleets güvenli olmayan bir hata içeriyor

Önce Snapchat ardından da Instagram ile hayatımıza iyiden iyiye giren hikaye özelliği, şimdi de Fleets ismiyle Twitter’a geldi. Ancak üzerinden birkaç gün geçen bu yenilik beraberinde bazı bugları da getirdi. Normal şartlar altında 24 saatte silinmesi gereken bir hikaye, oluşan bir hata nedeniyle daha uzun süre kalabiliyor. Ayrıca paylaşılan gönderilerin de başka kullanıcılar tarafından izlenmesi veya indirilmesi haline bazen bildirim alınamayabiliyor.

twitter-fleets-hatalariyla-birlikte-geldi

Konuyla ilgili konuşan bir Twitter yetkilisi, “Bazı Fleets medya URL’lerine 24 saat sonra bile erişildiğinin farkındayız. Söz konusu teknik soruna şimdilik geçici bir düzeltme getirmek için çalışıyoruz. Kısa süre içinde de paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

Öte yandan uygulama, kullanıcıların hesaplarında paylaştıkları gönderileri 24 saat tutarken, kendi veritabanında 30 gün boyunca saklıyor. Bu her ne kadar etik kuralları ihlal eden bir gelişme olsa da, Twitter bunu kullanıcıların verilerine ulaşmasını sağlamak için yaptığını iddia ediyor. Öte yandan uygulamanın mobil versiyonunun son birkaç gündür oldukça yavaşladığını da belirtelim.
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Twitter Fleets hatalarıyla birlikte geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter Fleets hatalarıyla birlikte geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter Fleets hatalarıyla birlikte geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 F1 kupasını basan 3D yazıcı kutusundan çıkıyor F1 kupasını basan 3D yazıcı kutusundan çıkıyor
  2. 2 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  3. 3 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  4. 4 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  5. 5 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  6. 6 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  7. 7 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  8. 8 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2
  9. 9 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  10. 10 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme