Okunma

Twitter’a Fotoğraf Çıkartmaları Geliyor


23 Mart 2016 Çarşamba 12:30
Twitter’a Fotoğraf Çıkartmaları Geliyor

Re/Code haberine göre Twitter, şu anda fotoğraf çıkartmalarını bir grup kullanıcı üzerinde test ediyor. Fotoğraflarınızı süsleyebilme özelliğinin yanında, haberlerden gelen görselleri ya da trend olmuş fotoğrafları, başka kullanıcıların nasıl düzenlediğini de bu özellik sayesinde görebileceğiz.

Tabi ki başka kullanıcıların düzenlediği fotoğrafları görebilmenizin yanında, Twitter bizlere düzenleme için fotoğraflar da önerecek. Bu işlemin henüz hangi algoritma ile yapılacağı bilinmiyor. Tahmin edilen sisteme göre, kullandığınız çıkartmanın geçtiği diğer görseller size sunulabilir.

16-03/23/twitter-cikartma.jpg

Twitter için Fotoğraf Çıkartmaları

Twitter, henüz konuyla ilgili bu detayların yanında, özelliğin ne zaman geleceğiyle ilgili bilgileri de paylaşmadı. Tamamen eğlence amaçlı gelecek olan çıkartmalarla birlikte, yazılar da eklenebileceğinden, anında komik fotoğraflar yapılabilecek.

Çıkartma kullanan Facebook ve Snapchat gibi sosyal medyalar arasına eklenecek olan Twitter’ın sözcüsü, konuyla ilgili “Biz her zaman Twitter’ı daha ifadesel hale getirmeye çalışıyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

:: Twitter’ın fotoğraflara çıkartma ekleyebilme özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEmirhan Üstünsoy

Uzun süredir oyun ve teknoloji sektöründe bulunan Emirhan, bu tecrübesini ve sevdasını SDN bünyesinde yazıya döküyor. Tam bir PC oyuncusu ve aynı zamanda iyi bir müzik düşkünü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Twitter’a Fotoğraf Çıkartmaları Geliyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    İnstagram Facebook'un

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ıngstagram'a bağlamasında gerisi sorun değil….

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Renk getirebilir, iyi yenilik..

" Twitter’a Fotoğraf Çıkartmaları Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’a Fotoğraf Çıkartmaları Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’a Fotoğraf Çıkartmaları Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "