Twitter hesap onaylama sayısını artırıyor


21 Mart 2020 Cumartesi 12:00
Twitter hesap onaylama sayısını artırıyor

Twitter hesap onaylama işlemleri ile ilgili önemli yeni bir karar aldığını açıkladı. Yeni alınan bu karar ile birlikte Twitter hesap onaylatma ile ilgili gelen yeni taleplere çok daha fazla cevap verilecek. Kısa süre içerisinde toplan onaylı hesap sayısının artması bekleniyor.

Sağlık uzmanlarının Twitter hesap onaylama sayıları artıyor

Twitter tarafından kısa bir süre önce yapılan açıklamaya göre sağlık uzmanlarının Twitter hesapları, çok daha fazla onaylanmış hesap kategorisine dahil edilecek. Bunu sağlamak için Twitter’ın yeniden Twitter hesap onaylatma isteklerini almaya başlayacağına vurgu yapılıyor.

Twitter hesap onaylama

Sağlık uzmanlarının Twitter’a yapacakları istekler ile birlikte kısa sürede birçok yeni hesabın onaylı hesaplar arasına dahil edilmesi planlanıyor.

Böyle bir adımın atılmasının temel nedenleri ise Corona virüs ile ilgili sosyal medya platformları üzerinde yayılan asılsız bilgiler ve yanlış yönlendirmeler oluyor. Yanıltıcı ve yanlış bilgilerin önüne geçmek adına Twitter, sağlık uzmanlarının onaylanmış hesapları üzerinden kullanıcıların güvenli bir şekilde doğru bilgiye ulaşmasını sağlamayı amaçlıyor.

Bu konuda Twitter hesap onaylama işlemleri için önemli bilgiler arasında, mail adreslerinin olduğu ifadesi paylaşılıyor. Sağlık kuruluşlarının ilgili mail adreslerini kullanan Twitter’daki sağlık uzmanlarının hesaplarının onaylanması kolaylaşıyor.

Bu yöntem ile kullanıcılar, sağlık uzmanı oldukları konusunda Twitter’a doğru bilgi yansıtmış olabiliyorlar.

Şimdiye kadar yüzlerce yeni hesap onaylama işlemi yapıldığı da yine Twitter’ın yaptığı açıklamada yer alan bilgilerden oluyor.

Bununla birlikte bu yeni onaylama sürecinin, genel anlamda Twitter hesap onaylatma işlemlerini de artırması bekleniyor. Gelen taleplere çok daha fazla geri dönüş yapılacak gibi görünüyor.
yazarEren Ertem

1997 yılında ilk bilgisayarı ile içine girdiği teknoloji dünyasına, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ile devam ediyor. Ayrıca Bilim ve Teknoloji ile ilgili araştırma yapmak ve makaleler hazırlamak, başlıca uğraşları arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter hesap onaylama sayısını artırıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter hesap onaylama sayısını artırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter hesap onaylama sayısını artırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?