Okunma

Twitter’a Yeni Özellik Geldi


15 Haziran 2016 Çarşamba 05:00
Twitter’a Yeni Özellik Geldi

Twitter, uygulama bünyesine yeni bir özelliğin geldiği duyurusunu yaptı. Kullanıcıların retweet tercihlerine yönelik olacak özellik ile artık kullanıcılar kendi tweetlerine retweet yapabilecekler.

Twitter’ın kendi resmi Twitter hesabında duyurduğu özellik beraberinde, kullanıcılar herhangi bir güncelleme ya da ek çalışma yapmaksızın, uygulamanın bu özelliğini kullanabilecekler.

“Now you can easily Retweet or Quote Tweet yourself with just a few taps. Pick an old favorite and give it a try!(Twitter’ın resmi tweeti)

Kullanıcılar ayrıca kendi tweetlerine gömülü bir başka tweet yazmalarını sağlayan “Mention” özelliğinde de yeni çözümü kullanabilecekler.

16-06/15/tweetception.png

Twitter’ın karakter sayısında fotoğraf adlarını kaldırma, kullanıcı adı ile başlayan tweetlerin kimliklerini değiştirebilme gibi özellikleri barındıran güncellemesini duyurmuştu.

Yeni güncelleme aynı zamanda engellenen bir üçüncü kişinin, retweet edilen tweeti görme imkanını da ortadan kaldıracak.

Kullanıcıların narsist yanlarını ortaya daha da ortaya çıkaracakları özelliğin, kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı merakla bekleniyor.

:: Twitter’ın yeni özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarAta Ateş

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okuyan Ata; teknoloji, müzik, film ve popüler kültür yazılarıyla SDN’de kariyerine devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Twitter’a Yeni Özellik Geldi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    İki retweet biri kendim biride annem

  2. SDN Okuru dedi ki:

    merakla bekliyen kim kardeş? yetikililer mi ? sen mi? kendi yorumlarımızı genel kültürmüş gibi haber yapmayalım.

" Twitter’a Yeni Özellik Geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’a Yeni Özellik Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’a Yeni Özellik Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "